ThetaHealing® Sezgisel Anatomi Eğitimi

“ThetaHealing Sezgisel Anatomi” bir Kuantum tıbbı uygulamasıdır. Kuantum tıbbı direkt olarak enerji bedeni üzerinde çalışır. Hastalıklar fiziksel bedende tezahür etmeden önce ilk olarak enerji bedeninde kendilerini gösterirler. Eğer enerji bedeninizde bir denge oluşturabilirseniz hastalıklara karşı kendimizi koruyabilirsiniz.

 

Kuantum tıbbı, her tipte insanı enerji frekansları ile bağlanılarak bedenlerinde yeniden bir denge sağlayarak vücutlarını nasıl iyileştirebileceklerini öğretir. Enerji çağındayız. Kanser, MS, gibi tüm hastalıklar başlıca olarak duygusal problemlerden kaynaklanır. Hastalıkların iki tip nedeni vardır aslında birisi duygulardır. İkincisi ise çevreden (su, hava, gıda gibi) alınan mevcut zehirlerdir.

Sezgisel Anatomi kursu sizleri biricik ve derin bir şekilde değiştirici bir deneyimdir.

Üç haftalık bir zaman zarfında bedeninizin tüm sistemlerine yolculuk yapar, bedenin her parçasında biriktirilmiş olan bilinçaltındaki inançları belirler, onları bütünleştirir, en derin seviyedeki hatıraların iyileşmesine izin verir ve düşük frekanstaki hareket halindeki duyguları (e-motion) salar ve kendinizi serbest bırakırsınız.

Vücuttaki her organ kendi frekans aralığında titreşir ve hareket halindeki duygular da benzer frekanslardaki organlara kaydedileceklerdir; örneğin karaciğer öfke frekanslarını, akciğer kederi, pankreas ise düşük özgüveni tutarlar.

Vücudunuzun hücrelerini nasıl göreceğinizi, hissedeceğinizi, işiteceğinizi ve onlarla nasıl iletişim kuracağınızı öğrenip bu hareket halindeki duyguları tıkayan hatıraları yerinde silip bütünleştireceksiniz. Böylelikle bedeninizi kendi sınırlayıcı tıkanıklıklarınızdan kurtaracaksınız.

Her gün iyileştirmeler verip, alacaksınız ve muhteşem bedenlerinizle Doğa ile olan, Uzay ile olan ve Evrensel frekanslarla olan bağlantılarınızı sağlamayı öğreneceksiniz.

Sizi sınırlayan programlarınızı temizledikçe en derininizdeki Ruhunuzu ve Kaynak’a olan bağlantınızı daha net bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Bedendeki her hücre kendi bireysel Ruhuna ve onun Kaynak’la olan bağlantısına sahiptir. Korkular ve düşük frekanslı (hareket halindeki) duygular bütünleştirildikçe hücreler Kaynakla daha fazla bütünleşmiş olacak. Siz Kaynak nasıl yaratıyorsa aynen aynı şekilde yaratmayı deneyimlemeye başlayacaksınız. Artık hayat tecrübeniz ve gerçekliğiniz asla aynı olmayacak.

 

Bu kurs bilinçlilik ve evrimdeki hızlı değişimler için bir bütünleştirmedir. Profesyonel şifacılar veya kendi ruhsal yolculuğunuzun bir parçası olarak siz kişisel ve diğerlerinin değişimlerinizin kanalı olacaksınız.

 

 

Başvuru:

 

Şafak Burçak Alkanlı

ThetaHealing Master Eğitmen

burcakalkanli@gmail.com

905325597154

www.facebook.com/avangartkadin

www.thetahealing.com

 

 

Jyotica Şafak Burçak Alkanlı

ThetaHealing® Super-Bilinçlilik Eğitmeni

http://www.facebook.com/JyoticaSafakBurcakAlkanli

Paylaşmak Güzeldir.