Theta Healing (TM) Eğitimleri

3 günlük 15 saatlik Uluslararası Sertifikalı Theta Healing Süper Bilinçlilik Tekniği Eğitimi

 

 

ThetaHealing™ Şifa Tekniği nedir?

 

Kuantum Tıbbı direkt olarak enerji bedeni ve atomlar üzerinde çalışır. Hastalıklar fiziksel bedende tezahür etmeden önce ilk olarak enerji bedeninde kendilerini gösterirler. Eğer enerji bedeninizde bir denge oluşturabilirseniz hastalıklara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Kuantum tıbbı, her tipte insanı enerji frekansları ile bağlanılarak bedenlerinde yeniden bir denge sağlayarak vücutlarını nasıl iyileştirebileceklerini öğretir. Enerji çağındayız. Kanser, MS, gibi tüm hastalıklar başlıca olarak duygusal problemlerden kaynaklanır. Hastalıkların iki tip nedeni vardır aslında birisi duygulardır, ikincisi ise çevreden (su, hava, gıda gibi) alınan mevcut zehirlerdir.
Evrensel enerji kaynağı Allah’tır, O DNA’ nızı aktive eder.

Teta dalgaları ile tedavi olmak için inanç gerekli değildir ama her şeyi tüm düzeni kontrol eden bir şeye inanmanız gerekir.

Bu şifa sırasında herhangi bir alet veya para-psişik güç kullanılmaz. Herkesin anında kendini iyileştirebilme yeteneği vardır. Sadece eğer kendileri hakkında bilinçaltında bazı inançlar ve şartlar yoksa tabi ki. Zihin kabul edene kadar iyileşmezsiniz. Enerji tepe çakra’ dan girer. Siz bu durumda hayli yüksek bir seviyeden çalışmaktasınız.

Bu seminerlere katılanların elde ettikleri faydalar nelerdir?

Bu seminere katıldığında uluslararası uygulayıcı sertifikası alıyorsunuz. Bu işi profesyonelce yapabilirsiniz. Aile ve arkadaşlarınızı iyileştirebilirsiniz. Ayrıca başkalarına kullanmayı da öğretebilirsiniz.

 

Sistem şöyle işliyor:

Bilinçaltındaki inançlarınızı belirleyip onları silebilirsiniz. 30 saniyede onların yerine yeni inançlar yerleştirebilirsiniz. Bununla DNA’ nızı değiştirmiş oluyorsunuz. Derin duygusal sorunlar düzeltilebilir aynı zamanda da DNA aktivasyonu ile kusurlu genler onarılılabilir. Teta Şifa Tekniğini kullananların bu dalgaya girdikleri EEG makinesi ile test yapılarak bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İşleme önce bir kas gerginliği testi yapılarak başlanıyor. Beden bilinçaltına bağlıdır. Neye inanılıyorsa kas sistemimiz de ona göre cevap veriyor. Evrimin gereği sonraki Kuşaklar bir öncekine göre daha gelişmiş durumda. Farklı gelişim gösteren çocukların tamamen bedenlerinde olabilmeleri için de faydalı bir teknik. Yüksek frekanstaki enerjileri indirebiliyorsunuz. Evrimleşmek için tamamen bedeninizde olmanız gerekiyor. bedeninizdeyken her şeyi yapabilirsiniz.
Bu tekniği öğrenerek sezgisel yeteneklerinizi güçlendirip, genişletip ve genetik, geçmişinizde var olan ve ruhsal inançlarınızı ister kendi kendine telkin ile ister dışarıdan şartlı olarak hayatınızdaki kalıpları değiştirebilirsiniz. DNA’nız beyinde daha büyük nöral yolları harekete geçirerek ve yaşlanma sürecini kapatarak aktive olacaktır!
Eğitim Ücreti 500 $ + KDV

(Kaparo önceden 500 TL yatırılacak)

 

Yer: Ray Sokak, Ray İş Merkezi, No 7/14  Zeytinlik / Bakırköy

 

Bilgi ve Kayıt için;

Şafak Burçak Alkanlı  burcakalkanli@gmail.com

Aysun Sezgin  aysunsezgin@gmail.com

 

Eğitmen: Şafak Burçak Alkanlı ThetaHealing(TM) Master Eğitmeni (Pedagojik Formasyonlu, evli 1 çocuk annesi)

Facebook sayfası: https://www.facebook.com/jyoticasafakburcakalkanli

Teta Şifası ile ilgili daha fazla bilgi için: http://www.thetahealing.com

http://burcakalkanli.blogspot.com.tr/

 

http://jyoticasafakburcakalkanli.blogspot.com.tr/2013/05/yine-dr.html

 

 

Öğrettiği Farklı Theta Healing Dersleri:

  • ThetaHealing® Temel Seviye Kurs, (DNA 1 ve 2)
  • ThetaHealing® Yaşam Oyunu
  • ThetaHealing® Yaratım ve Bereket Kursu
  • ThetaHealing® Ruh Eşi Kursu
  • ThetaHealing® Dig Deeper Kursu
  • ThetaHealing® ThetaHealing® RHYTHM to a Perfect Weight

 

 

 

 

 

Paylaşmak Güzeldir.