ThetaHealing® İleri Seviye DNA2 Eğitimi

ThetaHealing® İleri Seviye DNA2

 

İleri Teta Şifası Kursu sizin VAROLAN HER ŞEYİN KAYNAĞI’na yaptığınız yolculuğunuzu hızlandırır ve Gerçek Benliğiniz ile olan deneyiminizi derinleştirir.

 

Bu kursun amacı Temel kursta öğretilen Teta Şifası prensiplerini kullanarak Varlığınızın daha derin seviyelerine ulaşmaktır ve daha derin sezgisel bir iyileşme ve tezahür becerileri ortaya çıkartarak evriminizi hızlandırmaktır.

 

Bilinçaltındaki inançlarınızı belirleyip onları silebilirsiniz. 30 saniyede onların yerine yeni inançlar yerleştirebilirsiniz. Bununla DNA’nızı değiştirmiş oluyorsunuz. Derin duygusal sorunlar düzeltilebiliniyor aynı zamanda da DNA aktivasyonu ile kusurlu genler onarılıyor. Teta Şifa Tekniğini kullananların bu dalgaya girdikleri EEG makinesi ile test yapılarak bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İşleme önce bir kas gerginliği testi yapılarak başlanıyor. Beden bilinçaltına bağlıdır. Neye inanılıyorsa kas sistemimiz de ona göre cevap veriyor. Evrimin gereği sonraki Kuşaklar bir öncekine göre daha gelişmiş durumda. Otistik Çocukların ve diğer farklı gelişim gösteren çocukların (beden farkındalıkları tam değildir ve enerjilerini tam olarak kullanamazlar) tamamen bedenlerinde olabilmeleri için de faydalı bir teknik. Yüksek frekanstaki enerjileri indirebiliyorsunuz. Evrimleşmek için tamamen bedeninizde olmanız gerekiyor. Bedeninizdeyken her şeyi yapabilirsiniz.

 

 

Üç günlük kurs sırasında ele alınacak başlıklar:

 

  • Var Oluş Düzlemlerinin anlaşılması ve kişisel olarak deneyimlenmesi
  • Değişik Düzlemler ve sizin aranızdaki ilişkiler ve bu Düzlemlerde nasıl ‘oynayıp’ tezahür ettirileceği
  • Bu değişik düzlemlerde tutulan fakirlik, bekârlık yeminleri gibi inançların temizlenmesi
  • Mekân ve Zaman Kanunlarının anlaşılması ve bu kanunlarla nasıl birlikte-yaratılabilineceği
  • Uzaktan görme ve bitkiler, kristaller, ata ruhları, kendi Yüksek Benliğiniz ve Kaynak ile nasıl birlikte-yaratıp iyileştirebilineceği
  • Ana rahmindeyken kendinizi ve başkalarınızı iyileştirebilmenizi sağlayacak öğrenme işlemleri
  • Ruh Ailesi iyileştirmeleri
  • Anestezi altında, travma veya şok halinde bilinçsizken bilinçaltı zihinde tutulan hatıraların birleştirilmesi
  • Anagram bankalarının birleştirilmesi

 

İleri kurs, zamanda ve boyutlar arası paralel gerçekliklerin arasında yolculuğun bilimsel temellerini bütünleştirerek deneyimlemenizi sağlar.

 

Jyotica Şafak Burçak Alkanlı

ThetaHealing® Super-Bilinçlilik Eğitmeni

http://www.facebook.com/JyoticaSafakBurcakAlkanli

 

 

Paylaşmak Güzeldir.