EĞİTİMLERUĞURLU GÜN SEÇİMİ

Uğurlu Gün Seçimi Eğitimi

Uğurlu Gün Seçimi Eğitimi

Hepimizin hayatında önemli kararlar verdiğimiz, yeni başlangıçlar yaptığımız dönüm noktaları vardır. Yeni bir işe başlamak, yeni bir eve taşınmak, evlenmek, nişanlanmak, doğum yapmak, bir tedaviye başlamak gibi hayatımıza yön verecek çok önemli konularda astrolojiden de yardım almak gerekebilir.

Çin Astrolojisi de diğer astroloji alanlarının olduğu gibi, daha başarılı olmak, daha mutlu olmak, daha zengin olmak için doğru zamanda doğru eylemde bulunulması gerektiğini destelkliyor. 

Doğum anından çıkarılmış BaZi (8 karakter) haritalarımızda 4 tane sütun ve her sütunda iki çin karakteri bulunur. Her bir sütun bir zaman dilimini temsil eder. Sene-Ay-Gün-Saat.  BaZi haritamız bize elementlerden oluşan bir dağılım sunar. Herkesin kişisel haritasında bu dağılım farklılık gösterir. Kiminde ateş elementi, kiminde ise su elementi ya da toprak elementi diğer elementlere oranla daha baskın olabilir. Bu baskın elementi dengelemek için eksik olan elementleri ve temsil ettiklerini hayatına geçirmesi gerekir. Bu şekilde hangi elementlerin, renklerin, mevsimlerin, duyguların, gıdaların hatta insanların bizim için daha faydalı ya da zararlı olacağını bu dağılıma göre çıkarırız. Hayatımızı etkileyecek bir olayın başlangıç günü hatta başlangıç anını seçmek için olabilecek en doğru zamanı bulmamız konusunda elementlerden faydalanırız.

Konu başlıklarımız;

  • Yeni bir eve/iş yerine taşınma tarihi belirleme
  • Bir ev/gayrimenkul alımında imza atmak için gün seçimi
  • Evlilik, nişanlanma için gün seçimi
  • Doktor randevusu için gün seçimi
  • İş yeri açılışı için gün seçimi
  • Dava açmak, hukuksal bir konuda harekete geçmek için gün seçimi

 

 

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir