1 Ekim 2015 – Yang Metal KÖPEK

1 Ekim 2015 – Yang Metal KÖPEK

1 Ekim 2015 – Yang Metal KÖPEK 700 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yang Metal KÖPEK (toprak) – 1 Ekim 2015

EJDERHA burçlarına zıt gün
ÖKÜZ, KEÇİ ve KÖPEK burçları için toprak enerjisi zararlı çalışabilir.
TAVŞAN, AT, KAPLAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 07-09,00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Köpek (toprak) üzerinde metal günü. 5 elementin birbirini üretim prensibine göre toprak metali üretiyor. Elementler arasında destekleyen ilişki bugün de devam ediyor. Metal kuvvetli element.

Bugün 1 Ekim, ancak Çin Takviminde HOROZ ayı 8 Ekim e kadar devam ediyor. Sonbahar Ekinoksu, mevsim değişikliği derken evrensel enerjilerin zayıfladığı bir dönemdeyiz. Bu dönemler biraz durmamız, kendimize zaman ayırmamız, ne yaptık, ne yapacağız diye düşünmemiz gereken zamanlar belkide. Arada bazı günler elementler ve burçlar uyumlu olsa bile, yine de tam aydınlık için biraz daha beklemekte yarar var.

Bugün 2015 Almanağına göre aşağıdaki etkinlikleri destekliyor.
Nişanlanmak, evlenmek, saç kestirmek, yeni işe başlamak, ev tamiri, seyahat, yeni inşaata başlamak, taşınmak, ev düzenlemek, ev temizlemek

Avlanmak, balıkçılık, akapunktur tedavisi önerilmiyor.

Merkezde ve Kuzeydoğu yönünde 5 ve 2 yıldızları ile mekanlarda bunaltıcı bir enerji olacak. Bereket enerjisi ise Güneybatı yönünden gelecek.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER
Elementleri; Yang Metal; Adalet duyguları güçlü, cesur, lider ruhlu kişiler.
Bugün doğan bebekler aydan gelen HOROZ ile kuvvetli metal olacaklar. Çok güçlü, katı ve kazanmaya odaklı karakterleri ile tek rakibim benim diyecekler. FAİ KONG denilen bu kuvvetli yaşam enerjisi onları mücadeleci birer savaşçı yapabilir. Spor, gibi kişisel mücadele isteyen konularada yetenekli olacaklar.
4 sütunlarına baktığımızda, koruyucu melek görevini büyük annelerin üstlendiğini görüyorum.
Kız bebekler özel bir cazibe ile doğuyorlar. Kızıl Büyü!
Erdem yıldızları onları toplum içerisinde çabuk kabul edilen güvenilir insanlar yapacak. Kalabalık grupları etkileyebilecekler, insanları kontrol etmek isteyecekler, çok bonkör olacaklar
Kuvvetli metal, su, ağaç ve ateş ile dengelenir.
Siyah, yeşil, mavi, turkuaz ve kırmızı favori renkleri olacak.