30 Eylül 2015 – Yin Toprak HOROZ

30 Eylül 2015 – Yin Toprak HOROZ

30 Eylül 2015 – Yin Toprak HOROZ 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Toprak HOROZ Metal) – 30 Eylül 2015

Tavşan burçlarına zıt gün
Horoz burçları kişisel endişe, gerginlik veya iletişim problemi yaşayabilirler.
Ejderha, Öküz ve Yılan burçlarına uyum var
Zıt saatler: 05-07,00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Horoz (metal) üzerinde toprak günü. 5 elementin birbirini üretim prensibine göre toprak metali üretiyor. Elementler arasında destekleyen ilişki metal enerjisini kuvvetlendiyor.

Horozlar kendi burçları belirdiğinde kişisel stres ve zorlanma yaşayabilir, engellerle karşılaşabilirler.

Çin Zodyakında Horoz, Tavşanla zıt yönlerde, Horoz ve Tavşan zıtlığı, metal ve ağaç zıtlığını temsil ediyor. Metalle ilgili kazaları ( bıçak, kesici aletler) ince kemikleri, boyun ve omurgayı temsil ediyor. Bugün çift Horoz Tavşan burçlarını ya da 4 sütunlarında Tavşan olanları olumsuz etkileyebilir.

2015 Keçi senesinin 3 yıkım yönünden birisi Batı, Burcu İse Horozun yönü. Uçan yıldızlara göre bugün batı yönünde 5 yıldızı olacak. Bunun anlamı, olumsuz olaylar, kazalar bu yönden gelebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre önemli etkinlikleri desteklemiyor, toprağı kazmak, inşaat, tadilat. Temel atmak için uygun değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER
Elementleri; Yin Toprak; entellektüel, kibar, centilmen.

Bugün doğan bebeklerin 4 sütunlarına göre dengede tutmaları gereken toprak elementi (kendi elementleri) zayıf. Denge için Ateş lazım. Ateş elementi mevsimlerden yaz, renklerden kırmızı, duygulardan eğlenmek/gülmek, tadlardan acı ve yön olarak ise Güney yönünü temsil eder. Bu kişilerin sıcak, aydınlık, güneşli veya iyi ışık alan odaları olmalı, etraflarında pembe, kırmızı ve toprak rengi mobilyalar, objeler bulundurulmalı.
4 sütunlarında akademik yıldız var. İyi eğitim alacaklarını ya da ilginç konulara ilgi duyarak bu konularla ilgili standart dışı eğitimler de alabilirler.
Bugün doğan bebeklerin öne çıkan en önemli özellikleri sert, otoriter ve hatta şiddete eğilimli dış görünüşleri. Bir diğer anlamda sert yapıları, polis, hukukçu, kanun yapan/uygulayan kişilerde bulunan bu özelliğe öldürücü güç diyoruz. Öldürücü güç Aynı zamanda yüksek statüyü de temsil ediyor. Bu kişiler yöneticilik ya da politikada başarı gösterebilirler. İyi eğitim almazlarsa bu kuvvetli güç kendilerine zarar verebilir.