12 Eylül 2015 – Yin Metal Tavşan

12 Eylül 2015 – Yin Metal Tavşan

12 Eylül 2015 – Yin Metal Tavşan 500 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Metal TAVŞAN (ağaç) – 12 Eylül 2015

Horoz burçlarına zıt gün
Köpek, Keçi ve Domuz burçlarına uyum var.
Zıt saatler: 17-19.00 arası

Yin Metal, Yin ağaçla, Tavşan ise Horoz ile zıt. Horoz ayın burcu olduğu için bugün zıtlık ve değişim dönüşüm günü diyebiliriz. Bugünün şanslı burçları ise Köpek ve Domuz burcu insanları. Özellikle ağaç favori elementlerinden biri ise güzel bir gün onları bekliyor.

Genel anlamda bugün zıtlık günü ve önemli etkinlikleri desteklemiyor.
Hem gün, hem de ay boyunca etkili olan ağaç- metal uyumsuzluğu bügünde etkili, çevre kirliliği, metal aletlerle kazalar, küçük kemikler, boyun ve sırt bölgesi ile ilgili problemler, dişler, diş etleri ile ilgili sorunlar bu iki elementin zıtlığından dolayı yaşanabilir.

En sorunlu yön ; Batı
En bereketli yön; Kuzey, Güneybatı

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Yin Metal – Güzellik, cilt ve dişlerle ilgili yin metal elementi insanları narin, güzel ve zarif olurlar. Metalin soğuk sert etkisi ilk tanışmada hissedilebilir ancak yin metaller metalin işlenmiş hali BIR MÜCEVHER gibidirler.

Bugün doğan bebeklerin romantik yıldızları anne hanesinde belirmiş, bunun anlamı bu bebeklerin anneleri ile aralarında çok özel bir ilişki olacak. Ayrıca bu bebekler Keçi senesinden dolayı entellektüel ve sanata yatkın olacaklar. Hayatlarında para ön plana çıkıyor, büyük miktarda para ile ilgili işleri olacak.