22 Eylül 2015 – Yin Metal ÖKÜZ

22 Eylül 2015 – Yin Metal ÖKÜZ

22 Eylül 2015 – Yin Metal ÖKÜZ 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Metal ÖKÜZ (Toprak) – 22 Eylül 2015

Keçi burçlarına zıt gün
Öküz, Keçi ve Köpek burçları toprak cezasından etkilenebilir.
Fare, Horoz ve Yılan burçlarına uyum var
Zıt saatler: 13-15.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Öküz (toprak) üzerinde Metal günü. 5 elementin birbirini üretim ve tüketim prensibine göre toprak, metali üretir. Ayrıca Horoz ve Öküz yarım metal uyumu da var. Elementler açısından uyumlu bir gün. Saat 09-11.00 arasında Yılan saatinde bu uyum tamamlanacak. Uyum varsa burçlar zıt burçlarına zarar vermeyip, uyumlarına giderler. Öküz burcu senenin burcu Keçi ile zıtlık yaşıyor ama Eylül ayında Horoz ile uyumu olduğu için daha az etkileniyor.
Özetle bugün metal elementi kuvvetli olacak. Metal elementi favori elementleri olmayanlar için sorunlu geçebilir. Bugün ayrıca toprak zayıf, metal güçlü olacağı için, göçük, yer kayması yada metal kazalarını tetikleyebilir.

Öküz, Köpek ve Keçi burçları toprak cezasından etkilenebilirler. Hızlı araba kullanmak, açık toprak alanlarda etkinlikler, dağ sporları riskli olabilir.

Bugün 2015 Almanağına göre para biriktirmek ve dikiş/nakış işleri için ideal bir gün.

Evlilik teklifi ve evlilik günü için uygun değil.

Olumsuz yıldız 5 Kuzeydoğu da
En bereketli yön, Güneybatı

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri Yin Metal; Narin, güzel ve zarif olurlar. metal ciltle, dişlerle ve genellikle güzellikle ilişkilidir. metal kadınları çok güzel olur.
Yin Metal, Bedenimizde akciğer ve kalçayı temsil eder.
Bugün doğan bebekler parayı ön plana çıkaran (zengin görünümlü) gerçekte dost canlısı ve iyi eğitim görmüş kişiler olacaklar.