26 Eylül 2015 – Yin Ağaç YILAN

26 Eylül 2015 – Yin Ağaç YILAN

26 Eylül 2015 – Yin Ağaç YILAN 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Ağaç YILAN (Ateş) – 26 Eylül 2015

Domuz burçlarına zıt gün
Maymun, Öküz ve Horoz burçlarına uyum var
Zıt saatler: 21-23.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre YILAN (ateş) üzerinde ağaç günü. 5 elementin birbiriyle ilişkisine göre ağaç ateşi üretir. İki element arasında uyum/destek ilişkisi vardır. Ayrıca ayın burcu Horoz ile Yılan arasında yarım metal uyumu var. Yılan-Horoz- Öküz bir araya geldiklerinde 3lü metal uyumu oluşuyor. Bu uyumun tamamlayanı Öküz burçları için güzel bir gün olacak.

Bugün 2015 Almanağına göre; evlilik, nişan, ev tamiri, yeni inşaat, açılış, yeni okul, imza atmak, yeni iş, taşınmak, parti vermek, için uygun bir gün olacak.
Avlanmak, balığa çıkma, bitki ekmek, seyahat için uyun değil.

Uçan yıldızlar aylık dağılımla aynı, doğuda iki adet 5, Güneyde iki adet 2 ile olumsuzluklar bu yönlerden geliyor.
En bereketli yön ise Kuzeybatı. Eğer arada duvar yoksa, Kuzey ve Kuzeybatı aynı odaya denk geliyorsa çok bereketli olacak.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri; Sonbahar mevsiminde ağacın gücü zayıf olduğu için, zayıf ağaç
Yin Ağaç bedenimizde boyun, omurilik, eklemler, karaciğeri temsil ediyor.
Bugün doğan bebeklerin en kuvvetli yanları yine bir gün önceki gibi sosyal çevreleri olacak. Omuzunu sıvazlayan birçok arkadaşları olacak. Arkadaş yönetiminde çok başarılı olacaklar.
Keçi senesinde doğanlar için YILAN seyahat atı olduğu için, eşleri, partnerleri yabancı uyruklu olabilir, ya da çok seyahat eden kişiler olabilir.

Zayıf ağaç elementi için sosyal çevre, dostlar, eğitime önem vermek, maneviyat, ruhsal ve bedensel iyi beslenmek çok önemlidir. Mevsim olarak Kış ve İlkbahar, renk olarak yeşil, mavi tonları ve siyah favorileri arasında. Serin yerler, su kenarları ve ağaçlık alanlarda kendilerini rahat hissederler.