Feng Shui Uzmanınız KEDİLER

Feng Shui Uzmanınız KEDİLER

Feng Shui Uzmanınız KEDİLER 700 500 tca

Hayvan sevgisi bana ailemden geçti. Çocukluğumdan itibaren evimizde kedisiz bir dönemimiz hemen hemen hiç olmadı. Şimdilerde kedilerin davranışlarını farklı bir gözle izliyorum. Şüphesiz diğer hayvanlar gibi kedilerin de algıları bizden çok daha üstün. Çok önemli bu özellikleri sayesinde yaşadıkları alanlara çok pozitif etkileri var.

 

Chi yaşam enerjisi mekanlarımızda 5 değişik şekilde vücut buluyor. Asıl anlamamız gereken bu enerji tiplerinin hayatımızı nasıl etkilediği. Sizleri sürekli haberdar etmeye çalıştığım bu enerji tipleri – biz çoğunlukla yıldız diyoruz – yaşadığımız evleri inşaa edildiği tarihten itibaren farklı yönlerden sabit olarak ve senelik, aylık hatta gün içerisinde bile değişim göstererek etkilemekte. Tabii ki en çok etkiyi inşa edildiği tarihten alıyor. Senelik ve aylık olarak gelen etkilerle azalıyor, ya da artıyor.

Örneğin “bereket enerjisi” içlerinde en yüksek chi enerjisini barındırıyor. En uygun akışa ve en pozitif etkiye sahip. İçinde yaşadığımız dönemde çabuk ve olumlu anlamda hayatımıza etkilerini yaşayabiliriz. Evimize huzur ve bereketi çeker. Bu enerjiyi en çok harekete geçiren şey ise canlı aktivasyonları. Yani bu yönleri etkin olarak, yaşam alanı olarak kullanacaksınız ve tabi eğer bir evcil hayvanınız varsa çok avantaj sağlıyor.
Yine bereket enerjisinin bir diğer şekli “etkisi artmakta olan bereket enerjisi” bu tip enerji geleceğe yönelik eylemlerimizi geliştirip büyütmemiz konusunda bize destek veriyor ve potansiyel olarak bereket enerjisine doğru yükseliyor.
“Geri giden chi” etkisi geride kalmış, değişen zaman içerisinde olumlu etkileri zayıflamış enerji türü. Bu tür enerji evlerimizde yine de kabul edilebilir ancak çok ağır hareket eder enerji seviyesi düşüktür ve içinde yaşayan kişiler için mücadele kaçınılmazdır.
“Ölü enerji” durgun ya da sönük de diyebileceğimiz bu tip enerjiler pozitif etki yaratmazlar, işlerimizin ilerlemesini, harekete geçebilmemizi zayıflatırlar. Çünkü hiç hareketleri olmadan öylece birikirler.
“Zararlı enerji” bu enerji tipi durgun enerjinin aksine hareket halindedidir ve zararlıdır. Feng Shui çözümlerini bu tür enerjilerin olumsuz etkilerini azaltmak için uygularız.

Sevgili dostlarımız kediler aslında birer Feng Shui uzmanıdır.

 

Kediler evlerimizde sürekli hareket halindedir ve bu şekilde pozitif enerjiyi devamlı aktif tutarlar. Pozitif enerji demek yaşam, canlılık ve hareket demektir. Eğer çalışıyorsanız, gün içinde evinizde yaşayan, oradan oraya hareket ederek evinizdeki yaşam enerjisini aktif halde tutan evcil hayvanlarınızın olması hem eviniz için hem de sizin için çok iyidir.

Kediler olumsuz enerjiyi mıknatıs gibi çeker ve bunu olumlu hale getirirler. Bunun sebebi kedilerin manyetik alanlara son derece duyarlı olmalarıdır. Kedinizin devamlı yattığı yerlere dikkat edin. Muhtemelen oralarda olumsuz enerjiler olabilir. Benim kedim her ay uyumak için farklı bir yer seçiyor kendine ve dikkat edip baktığımda talihsiz olaylara sebep olan zararlı enerji grubundaki 5 yıldızının o ay etkili olduğu yöne denk geldiğini fark ettim.

Bence eğer imkanınız varsa siz de evinize bir kedi evlat edinin. İnanın hiç pişman olmayacaksınız ve hatta o sizin için tahmin edemiyeceğiniz kadar pozitif etkisiyle evinizi koruyacak ve sizin kişisel Feng Shui uzmanınız olarak çalışacak.

Sevgilerimle