Günlük Burç Yorumları

30 Ekim 2015 – Yin Toprak TAVŞAN

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Toprak TAVŞAN – 30 Ekim 2015

HOROZ burçlarına ZIT gün
FARE burçları kişisel eziyet, bile bile kabul etmek, endişe ya da iletişim sorunları yaşayabilir.
KÖPEK, KEÇİ, DOMUZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 17-19.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. TAVŞAN (ağaç) üzerinde Toprak. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre ağaç, toprağa saldırır, kontrol etmek ister. Bu iki element arasında çatışma enerjisi vardır. Bugünün enerjileri tıpkı dün gibi (29 Ekim Yang Toprak KAPLAN) Ancak enerjiler Yin kalitesinde olduğu için bugün daha ılıml. Yin ağacın Yin toprakla ilişkisi bana çiçeklerle bezenmiş bir bahçeyi anımsatıyor. Bu etki olumlu yönde çalışıyor.

Tavşanlar Horoz burçları ile zıtlık yaşar. Bu zıtlık kesici aletlerle ve ince kemiklerle, eklemlerimizle ilgili kazalara neden olabilir. Tavşan bir de Fare ile bir tür ceza ilişkisi yaşar. Her ikisi de romantik yıldızdır. Aynı anda bir araya geldiklerinde aralarındaki anlaşmazlık su yüzüne çıkar. Ceza; endişe, korku, olumsuz duygular, kişisel eziyet ve bile bile lades denilen cinsten ilişkiler olarak gerçekleşir. Örneğin tavşan gününde doğan bir kişi fare senesinde, ayında veya gününde eşi/partneri veya iş ortağı ile anlaşmazlık yaşayabilir. Ya da normal zamanda hiçte yapmayacağı bir işi yapmak, üzerine fazla sorumluluk almak gibi kendine bile bile eziyet yaşatabilir. Anlaşmazlık ya da yanlış anlaşılmak da mümkün.

Yin Toprak vücudumuzda karın ve pankreası temsil etmektedir.

YangAğaç ve Yin Ağaç gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Tavşan Burcu ve Ağaç elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan yıldızların dağılımına göre Güneydoğu ve Kuzey yönlerinde olumsuz enerjiler olacak. Bereket yıldızları ise etkileri biraz azalmış şekilde parlayacaklar.

Bugün nişanlanmak, evlenmek, avcılık, mayalama işleri, evcil hayvan edinmek, yeni bir işe yada ortama adapte olmak için uygun bir gün.
Para ödemek, açılış yapmak, kuyu açmak ve imza atmak için uygun bir gün değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Toprak oluyor. Doğum haritalarına göre ayın Burcu Köpek toprak elementi, senenin burcu Keçi de toprak elementi. Bu kadar etkili toprak burçları ile çevresinin sarılmış olmasından dolayı kuvvetli topraklar. Bu da çok çevreleri olacağını gösteriyor. Bu kişiler üreterek ve çalışarak dengede kalabilirler. Karizma yıldızları, toplum içinde kolaylıkla kabul edilmelerini sağlayacak. Sanata ve estetiğe çok yatkın olacaklar. Tıpkı bir önceki gün gibi bugün doğan kişilerde insan yönetiminde iyi, eğitmenlik ya da yöneticilik profiline uygun kişiler olacaklar.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir