31 Ekim 2015-Yang Metal EJDERHA

31 Ekim 2015-Yang Metal EJDERHA

31 Ekim 2015-Yang Metal EJDERHA 700 700 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Metal EJDERHA – 31 Ekim 2015

KÖPEK burçlarına ZIT gün
EJDERHA burçları kişisel eziyet, stres ya da iletişim sorunları yaşayabilir.
HOROZ, FARE, MAYMUN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 19-21.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. EJDERHA (toprak) üzerinde Metal. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre toprak metali besler. Bu iki element arasında anne-çocuk ilişkisi bulunmaktadır. Yang Metal, kahramanlık ve adalet duyguları ile ilişkilidir Bugün adalet duygusu önem kazanacak. Toprak metali beslediği için cesur ve yürekli insanlar ön plana çıkacaklar.

Metal Ejderhası çok kuvvetli metal ve toprak enerjisi barındırır. Çin Astrolojisinde bu enerjiye FAI KONG diyoruz. Başarmaya ve kazanmaya odaklanmış olan asla vazgeçmeyen hırslı ve azimli insanlar.

Bugün ayın burcu ile zıt gün. Ejderha ve Köpek Çin astrolojisinde bulunan iki özel burç. Köpek yer kapısı, Ejderha ise gök kapısı olarak kabul ediliyor. Çin Zodyakında karşı karşıya bulunuyorlar. Her ikiside toprak elementi olduğu için aynı anda bir araya geldiklerinde toprak ile ilişkili kazalar oluyor. Trafikte ve açık ve geniş toprak alanlarda risk var. Bugün toprak hareketli olacak.

Yang metal vücudumuzda kolon ve göbek deliğini temsil ediyor.

Yang Ateş ve Yin Ateş gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Ejderha Burcu ve Toprak elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Bugün toprağı rahatsız etmek, kazmak, yıkım yapmak, kuyu açmak, inşaat, ev alımı, önerilmiyor.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Metal oluyor. Yer burçlarının hepsi toprak elementinde olduğu ve toprak da metali desteklediği için kuvvetli metaller. 4 sütunlarında hem köpek, hem ejderha yan yana olunca ve fai KONG gününde doğdukları için başarıya koşan sporcu profiline çok uyuyorlar. 6. Hisleri kuvvetli olabilir, ya da ön görü yetenekleri iyidir. Hayatlarının içinde mutlaka müsabaka, yarış rekabet olacaktır. Ya da hayatı mücadele yeri gibi de görebilirler.
Kız bebekler özel bir cazibe ile doğacaklar ( kızıl büyü )
Zor partner seçebilir, geç evlilik yapabilirler. Ama yine de kendilerini ilişkilerinde yalnız hissedebilirler.