12 Ekim 2015 – Yin Metal HOROZ

12 Ekim 2015 – Yin Metal HOROZ

12 Ekim 2015 – Yin Metal HOROZ 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Metal HOROZ – 12 Ekim 2015

TAVŞAN burçlarına ZIT GÜN
HOROZ burçları kişisel endişe ve stres yaşayabilirler
EJDERHA, ÖKÜZ, YILAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 05-07.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Horoz (metal) üzerinde Metal. Bugün de tıpkı bir önceki gün gibi metal günü ve ayın toprak etkisini zayıflatıyor. Ancak bu sefer elementlerin Yin hali olmasından dolayı etkileri daha yumuşak.

Çin Astrolojisine göre metal nefes alma organlarımızı temsil eder. Fazla metal enerjisi bazılarınızı halsizleştirebilir, ya da alerjik sorunlarınızı arttırabilir. Yin metal küçük kesici aletleri temsil ediyor, Özellikle Tavşan burçları küçük ev kazalarına karşı önlem almalılar.

Yang Ateş, Yin Ateş günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Metal elementi ile ve Horoz burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre mekanların Kuzey, Batı ve Güneydoğu yönlerinden iyi enerjiler gelmiyor.

2015 Almanağına göre önemli etkinlikleri desteklemiyor.
Akapunktur ve göz tedavisi önerilmiyor.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Yin metal olacak ve metalleri oldukça kuvvetli çünkü bu ay metali destekliyor. Kuvvetli metal dengede kalmak için tıpkı kilolu bir insan gibi daha fazla üretim yapmalı fazla kilolarını azaltmaya çalışmalıdır. 11 Ekim gününü okursanız bugün doğan bebeklerin de metalleri kuvvetli aynı şekilde, su, ağaç ve ateş elementlerine ihtiyaçları var. Bu da kış, ilkbahar ve yaz mevsimleri demektir. Mevsim bitişleri ve sonbahar mevsiminde ihtiyaçları olmayan metal ve toprak enerjisi onları depresif ve tembel yapabilir. Sağlık anlamında ise en hassas organları cilt, solunum organları, karaciğer, saç, kemikler ve omurga olacak. (Bir önceki günden alıntı)

Kız bebekler, Kızıl büyü dediğimiz özel bir cazibe ile doğacaklar.