13 Ekim 2015 – Yang Su KÖPEK

13 Ekim 2015 – Yang Su KÖPEK

13 Ekim 2015 – Yang Su KÖPEK 700 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Su KÖPEK – 13 Ekim 2015

EJDERHA burçlarına ZIT GÜN
TAVŞAN, AT, KÖPEK burçlarına uyum var
Zıt saatler: 07-09.00 arası

Çin takvimine göre ayın burcunun ilk etkili olduğu gün “kuruluş” günü olarak kabul edilir ve uğurludur. Bugün de ayın ilk Köpek günü ve dolayısıyla uğurlu bir gün olacağını öngörüyoruz.
Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Köpek (toprak) üzerinde Su. Gün
içerisinde toprak zayıf olmasına rağmen, ayın toprak enerjisi kuvvetli. Uğurlu kabul edilse de suyun altında toprak enerjisiyle ; göçük, toprak kayması, çığ gibi toprak ve buz bloklarının eriyerek kaymasına yönelik hareketlenmeler olabilir.

Toprak, dürüst, sabırlı, temkinli,sorumluluk sahibi iken, su değişken, diplomatik, ikna edici ve elastiktir. Su Köpeği, insanların karakterlerini iyi analiz yapar, kime arkadaşça, kime katı tavır sergileyeceğini bilir. Ayrıca 6.hisleri kuvvetlidir. Çin Zodyakında Köpekler yerin kapısıdır, algıları diğer burçlardan daha kuvvetlidir.

Yang Toprak, Yin Toprak günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; su elementi ile ve Köpek burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre mekanların Güneydoğu ve Kuzeybatı yönlerinde yangın potansiyeli var.

2015 Almanağına göre nişanlanmak, ödül vermek/almak, evlilik teklifi, baraj inşaatı, seyahat, yeni iş, rapor hazırlamak, için uygun gün.
Ev satın almak, tadilat, yeni inşaata başlamak için uygun gün değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Yang Su olacak. Ancak günden başka su elementi hiç yok. Akşam saatleri 21-01.00 arasında ya da öğleden sonra 15-19.00 arası doğanlar yine su ya da metal desteği ile zayıf su elementi olabilirler. Ama diğer saatlerde doğanlar ekstra zayıf sınıfına giriyor ve lideri takip eden kişiler oluyorlar.

Bunun haricinde bugün doğacak bebeklerin en kuvvetli özellikleri sanata yatkın olmaları, estetik anlayışlarının kuvvetli olması. Ayrıca, ticari becerileri sayesinde sanatsal konulardan da para kazanabilirler. Toplum içinde çabuk kabul edilecekleri için bu hiç de zor olmaz.