14 Ekim 2015 – Yin Su DOMUZ

14 Ekim 2015 – Yin Su DOMUZ

14 Ekim 2015 – Yin Su DOMUZ 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Su DOMUZ – 14 Ekim 2015

YILAN burçlarına ZIT gün
DOMUZ burçları kişisel stres, endişe ya da eziyet yaşayabilirler
KAPLAN, TAVŞAN, KEÇİ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 09-11.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Domuz (su) üzerinde Su. Domuz burçları su grubuna girer ve metal (sonbahar) mevsiminde kuvvetlidir. Çin astrolojisinde sonbahar mevsimi üç burçla temsil edilir. Maymun, Horoz ve Köpek.( Ağustos, Eylül, Ekim) Ancak, Köpek sonbaharın artık bittiği dönem ve su elementini yeteri kadar desteklemez. Su enerjisi günde kuvvetli ancak yeterli değil çünkü aydan destek alamıyor. Günün elementleri, ayın elementiyle çatışma halinde. Toprak ve su ile ilgili doğa olayları yaşanabilir.

Yang Toprak, Yin Toprak günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; su elementi ve Domuz burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün Tavşan burçları haritalarında Domuz Burcu ile uyum oluşturuyorlar. Günün en şanslıları Tavşanlar.

Uçan yıldızlara göre olumsuz 5 yıldızı mekanların Doğu yönünde belirecek. Batı ve Kuzeydoğu yönlerinden bereket enerjisi geliyor.

Kuyu açmak, kanalizasyon ve su boruları tamiri için uygun bir gün değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Yin Su olacak. Yin Su insanları mütevazı, sabırlı, alçak gönüllü olurlar. Su her yere nüfus eder, esnektir. Zararsız ve sakin görünürler ama kendilerinden beklenmeyecek başarılara imza atabilirler. Ayın Burcu’ndan gelen Erdem yıldızı onlara toplum içerisinde karizmatik bir kişilik verecek.
Ticarete karşı yetenekli, lider ruhlu ama mütevazı kişiler olacaklar.