16 Ekim 2015 – Yin Ağaç ÖKÜZ

16 Ekim 2015 – Yin Ağaç ÖKÜZ

16 Ekim 2015 – Yin Ağaç ÖKÜZ 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Ağaç ÖKÜZ – 16 Ekim 2015

KEÇİ burçlarına ZIT gün
FARE, HOROZ, YILAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 13-15.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Öküz (toprak) üzerinde Ağaç. Toprak ile ağacın birbirini tüketen elementler olmalarının yanı sıra bugün içerisinde sert etkiler barındırıyor. Ekim Köpek Ayı yazımda, 2015 Yin Ağaç Keçi Senesi yazımda ve toprak burçlarının etkili olduğu bazı günlerde ve aylarda sık sık bahsettiğim Toprak Cezası üç burcun ( Öküz-Keçi-Köpek) aynı anda bir arada olduğu zaman etkili oluyor ve yine doğum haritasında bu burçlardan olanlara kaza, tartışma, olumsuz olaylar potansiyeli oluşturuyor.
Bugün Keçi senesi, Köpek ayı ve Öküz günü. Öncelikle toprak ve yollarla ilgili sorunlar olmak kaydıyla, doğa olaylarını ve kazaları tetikleyecek bir etki var.

Size tavsiyem işlerinizi bir günlüğüne askıya alıp, kendinize zaman ayırmanız, riskli sporlar, doğa yürüyüşleri, hızlı araba kullanmak, insanlarla tartışmaktan uzak durmanız ve ters giden işlerinizin üzerine gitmemeniz olacak.

Fare, Horoz ve Yılan burçları günü daha yumuşak geçirebilirler

Yang Metal, Yin Metal günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; ağaç elementi ile ve Öküz burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre olumsuz olaylara sebep olabilen 5 yıldızı mekanların merkezlerinden etkili oluyor. Bu da coğrafi olarak meydanları olumsuz etkileyebilir, Kuzeydoğu yönünden bereket enerjisi geliyor.

Bugün temkinli ve sağduyulu olmak önemli.