17 Ekim 2015 – Yang Ateş KAPLAN

17 Ekim 2015 – Yang Ateş KAPLAN

17 Ekim 2015 – Yang Ateş KAPLAN 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Ateş KAPLAN – 17 Ekim 2015

MAYMUN burçlarına ZIT gün
DOMUZ, AT, KÖPEK burçlarına uyum var
Zıt saatler: 15-17.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Kaplan (ağaç) üzerinde Ateş. 5 elementin birbirleriyle üretim ilişkisine göre ağaç ateşi üretir, diğer yandan Kaplan ve Köpek arasında uyum vardır. Kaplan risk almayı sever, Köpek ise daha dikkatlidir. Ama ikisi de gerektiğinde seri bir şekilde harekete geçebilir. Çin Astrolojisinde Kaplan-Köpek ve At birbirlerinin ruh ikizi olarak tanımlanır ve bir arada Ateş uyumu oluştururlar.
Günün elementlerinin ve yer burçlarının uyumlu olması, ilişkilerde de uyumu beraberinde getirir.

Yang Su, Yin Su günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; ateş elementi ile ve Kaplan burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre bugün uçan yıldızlar aylık dağılımı taklit ediyor. Güneydoğu ve Kuzey yönünde rahatsız edici enerjiler olacak. Kuzeydoğu yönü ise bereketli olacak.

Bitki ekmek, bağış yapmak iyi, taşınmak ve yeni işe başlamak önerilmiyor.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin elementleri Ateş. Sıcakkanlı, arkadaş canlısı, iyi eğitimli ve karizmatik kişiler olacaklar. Arkadaş çevresi ve eğitim bakımından kuvvetli yanlarını bu çevreyi ve bilgiyi üretime yönlendirerek ve öğrendiklerini üretimde kullanarak dengede kalabilirler.