18 Ekim 2015 – Yin Ateş TAVŞAN

18 Ekim 2015 – Yin Ateş TAVŞAN

18 Ekim 2015 – Yin Ateş TAVŞAN 400 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Ateş TAVŞAN – 18 Ekim 2015

HOROZ burçlarına ZIT gün
FARE burçlarına kişisel endişe ve iletişim problemleri
KÖPEK, KEÇİ, DOMUZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 17-19.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Tavşan (ağaç) üzerinde Ateş. 5 elementin birbirleriyle üretim ilişkisine göre ağaç ateşi üretir. Yer burçlarından Tavşan ve Köpek birbirleriyle iyi anlaşırlar. Bugün elementlerin ve burçların uyumlu olması, ayın sert etkilerini biraz yumuşatacaktır. Zira yeri geldikçe bahsettiğim gibi burçlar yakınında uyumlu burçları varken, zıt burçları ile birleşmezler, aksine uyumlarına giderler, sorun yaratmazlar. Örneğin Tavşan ve Fare, her ikisi de Romantik Yıldızdır ve aynı anda bir araya geldikleri zaman birbirlerinde eziyet ederler. Eziyet; endişe, nefret, korku hisleri ile ilgilidir. Ama bugün tavşanın yanında iyi geçindiği Köpek olacağı için Fareyle uğraşmayacak.

Yang Su, Yin Su günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; ateş elementi ile ve Tavşan burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre Güneydoğu ve Batı yönü sorunlu. Güneybatı, Kuzey ve Doğu yönlerinde bereket enerjileri etkili olacak.

Almanağa göre bugün; Nişanlanmak, evlenmek, avlanmak, mayalamak, kazı yapmak ve uyum sağlamak için uygun
Saç kestirmek, açılış yapmak, belge imzalamak, ev düzenlemek için uygun değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin elementleri Ateş. Ancak Yin Ateşin Yang Ateşten daha farklı bir doğası var. Duygusal, duyguları tarafından yönetilen, öfkelerini kontrol edemeyen, çabuk parlayan, endişeli doğaları bir mum alevine benzetilir. Bugün doğan bebekler, eğitimli, fazla düşünüp, az harekete geçen, rekabete açık kişiler olacaklar. Ayın elementleri Yang Ateş KÖPEK onlara karizmatik bir yapı kazandırıyor. Kolay arkadaşlık kurabilen ve arkadaş çevresinde sevilen kişiler olacaklar.