Günlük Burç Yorumları

19 Ekim 2015 – Yang Toprak EJDERHA

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Toprak EJDERHA – 19 Ekim 2015

KÖPEK burçlarına ZIT gün
EJDERHA burçları endişe, stres ve iletişim sorunları yaşayabilirler.
HOROZ, FARE, MAYMUN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 19-21.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Ejderha (toprak) üzerinde Toprak.
Bugün zıtlık günü. Çin Astrolojisinde Köpekler yer kapısıdır, Ejderhalar gök kapısıdır. Bu iki burç arasındaki zıtlık; deprem, yer kayması, göçük gibi toprakla ilgili felaketlere yol açabileceği gibi, trafik kazalarına da sebep olabilir. Bu zıt enerji herkesi ilgilendireceği için önemli etkinlikler engellerle karşılaşabilir. Bu sebeple önermiyoruz.

Bugün Ejderha burçlarına çift zıtlık var. Zıt burçları Köpek ayındayız ve ayrıca Ejderhalar kendi burçları etkili olduğunda rahat etmiyorlar. Bugün dikkatli olmalarını öneriyorum.

Uçan yıldızlara göre 5 yıldızı Kuzeydoğu yönünde olacak. (5 yıldızı talihsiz olaylara sebebiyet veren olumsuz yıldız). Güneybatı yönünde ise bereket enerjisi etkili olacak.

Almanağa göre bugün; toprağı rahatsız etmemek lazım. Kırım, yıkım, inşaat işleri gibi toprakla ilgili eylemlerinize bugün ara vermenizi öneririm. Ayrıca imza atmak, evlenmek ve ev satın almak için de uygun bir gün değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER – FAI KONG

Bugün doğan bebekler, Yang Toprak EJDERHA, mücadeleci, asla vazgeçmeyen, kazanmaya odaklı, çok özel bir karakterle doğacaklar. 4 sütunlarında hem Ejderha, Hem de Köpek bir arada olunca özellikle sporcu profiline çok uygun oluyor. Her ne yaparlarsa yapsınlar, en iyisini yapmak isteyecekler. Tabi bunun yanı sıra karanlık bir tarafları da olabilir, 6. Hisleri kuvvetli olabilir. Dünyaya farklı bir gözle bakacakları kesin. Hayatlarında karşılarına çıkan partnerleri ile ailesi arasında uyumsuzluk yaşayabilirler.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir