20 Ekim 2015 – Yin Toprak YILAN

20 Ekim 2015 – Yin Toprak YILAN

20 Ekim 2015 – Yin Toprak YILAN 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Toprak YILAN – 20 Ekim 2015

DOMUZ burçlarına ZIT gün
MAYMUN, ÖKÜZÜ, HOROZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 21-23.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. YILAN (Ateş) üzerinde Toprak. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre Ateş toprağı besliyor. Yin toprağın sakin, entellektüel, sevgi dolu doğası, Yin ateşin heyecanlı ve aceleci doğasını dengeliyecek. Birlikte çok uyumlu olan Yin toprak YILAN bugün enerji olarak insanlara biraz kendilerine vakit ayırmaları ve şımartmaları için cesaret verecek.

Uçan yıldızlara göre Güneydoğu ve Güney yönlerinde olumsuz enerjiler var. Doğu yönü ise güzel. Ders çalışması gerekenler Doğu yönünü tercih edebilir.

Almanağa göre bugün önemli etkinlikleri desteklemiyor. Akapunktur tedavisi önerilmiyor.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebekler yeteneklerinin peşinde koşan, iyi eğitimli, lider ruhlu biraz otoriter görüntülü kişiler olacaklar. Kişisel elementleri toprak ve arkadaş çevresini temsil ediyor. Ayrıca içten içten rekabet etmekten de hoşlanacaklar. Aile ve çevre açısından kuvvetli olmaları sebebiyle biraz özgür olmak, kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Bu yönlerini kuvvetli tutmak için küçük yaştan itibaren yetenekli olan konulara yönlendirilmeleri ileri yaşlarında onlar için yararlı olacaktır.