21 Ekim 2015 – Yang Metal AT

21 Ekim 2015 – Yang Metal AT

21 Ekim 2015 – Yang Metal AT 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Metal AT – 21 Ekim 2015

FARE burçlarına ZIT gün
AT burçlarına kişisel ceza, endişe, iletişimde sorunlar
KEÇİ, KAPLAN, KÖPEK burçlarına uyum var
Zıt saatler: 23-01.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. AT (Ateş) üzerinde Metal. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre Ateş metali kontrol eder. Bu iki element arasında aslında çatışma enerjisi var. Yer burçları AT ve KÖPEK birlikte yarım Ateş uyumu oluşturuyorlar. Üstteki yang metal bugünün “göksel elementi”, aynı zamanda bugün doğanların kozmik elementi. Bu element bizim duygularımızı ve davranışlarımızı, nasıl davranacağımızı, dışarıdan nasıl etkileneceğimizi belirliyor. Yang Metal enerjisi ayın Yang Ateşi ile yan yana, AT ve KÖPEK ile de yer burçlarından aldığı Ateş etkisi ile tüm çevresi Ateş elementiyle sarılmış. Sonuç olarak bugün Yang metal ateşin kontrolü altında. Kontrol statü, güç demektir ve kuralları bize hatırlatır ve baskı yaratır. Bunun hayatımıza iz düşümü; bazılarımız için hukuksal sorunlar, baskı ve otorite altında kalmak ya da metal ve Ateş’le ilgili doğa olayları, metal yangınları olabilir.

Yang Ateş ve Yin Ateş gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer At Burcu ve Ateş elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan yıldızlara göre Kuzey ve Batı yönlerinde iyi enerjiler olmayacak.

Almanağa göre bugün uğurlu bir gün ve bir çok aktiviteyi destekliyor. Nişanlanmak, evlenmek, ödül vermek, onurlandırmak, bebek bekleyenler için niyet etmek, açılış, imza atmak, yeni bir eğitime başlamak, evcil hayvan edinmek, seyahat, yeni inşaata başlamak, yeni işe başlamak, taşınmak için çok uygun.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebekler toprak desteği ve ateşin kontrolünde olan kuvvetli metal olacaklar. Çok güçlü ve iyi eğitimli, kuralları fazla önemseyen bu kişiler için aşırı kontrollü olma eğilimleri yeteneklerini açığa çıkarma, özgür olma halinde daha azalabilir ve dengede kalabilirler.
4 sütunlu haritalarında kendilerine avantaj getirecek bir çok özellik var. En önemlileri yardımcı melek büyük anneleri tarafından destek görecekleri ve hayatları boyunca da kendilerine yardım eden insanların karşılarına çıkacaklarını gösteriyor. Akademik yıldız eğitime ve öğretime yatkın olacaklarını, Erdem yıldızı çevreleri tarafından çabuk kabul edileceklerini ve sanat yıldızı estetik anlayışlarının güçlü olacağını gösteriyor.