11 Ekim 2015 – Yang Metal MAYMUN

11 Ekim 2015 – Yang Metal MAYMUN

11 Ekim 2015 – Yang Metal MAYMUN 300 360 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Metal MAYMUN – 11 Ekim 2015

KAPLAN burçlarına ZIT GÜN
YILAN, EJDERHA, FARE burçlarına uyum var
Zıt saatler: 03-05.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Maymun (metal) üzerinde Metal. 5 elementin birbirini üretim prensibine göre toprak metal üretir ve bu esnada zayıflar, kuvvetli toprak enerjisi biraz azalıyor bugün. Yang metal etkisi insanlarda adalet duygusunu arttırarak, haksızlıklara karşı sert tepki vermelerine yol açabilir. Yang Metal aynı zamanda silahı temsil eder, sert ve kahramanca doğaları vardır.

Yang Ateş, Yin Ateş günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Metal elementi ile ve Maymun burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre mekanların Güney, Güneydoğu ve Kuzeybatı yönleri sorunlu, Doğu yönü ise, iyi enerjilerden etki alıyor.

2015 Almanağına göre saç kestirmek, ödül vermek/almak, dikiş dikmek, ev tamiri, yeni eğitime başlamak, yeni işe başlamak, taşınmak, ev temizlemek, kuyu kazmak ve açılış yapmak için uygun gün.

İmza atmak, evlenmek için uygun gün değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri metal olacak ve metalleri oldukça kuvvetli çünkü bu ay metali destekliyor. Metal sert bir elementtir ve işlenmek için Ateş ister. Kuvvetli metalin dengede kalmak için su, ağaç ve ateş elementlerine ihtiyacı vardır. Bu da kış, ilkbahar ve yaz mevsimleri demektir. Mevsim bitişleri ve sonbahar mevsiminde ihtiyaçları olmayan metal ve toprak enerjisi onları depresif ve tembel yapabilir. Sağlık anlamında ise en hassas organları cilt, solunum organları, karaciğer, saç, kemikler ve omurga olacak.
Bugün doğan bebeklerde eşleri ve büyükanneleri yardımcı melek görevinde, ayrıca hayatları boyunca insanlardan destek alacaklar. Yine Ekim ayından gelen karizma yıldızları, onları popüler ve toplum içerisinde kolaylıkla kabul edilen bireyler yapacak. Kızların ise özel cazibe yıldızları var.