Günlük Burç Yorumları

10 Ekim 2015 – Yin Toprak KEÇİ

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Toprak KEÇİ – 10 Ekim 2015

ÖKÜZ burçlarına ZIT GÜN
KEÇİ ve KÖPEK burçları kuvvetli toprak enerjisinden etkilenecekler
AT, TAVŞAN, DOMUZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 01-03.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Keçi (toprak) üzerinde Toprak. Günde, ayda ve senede etkili olan element TOPRAK.

Bugün zıtlıklar ve sert etkiler var. Öncelikle toprak elementinin kuvvetli olması sağlığımızı olumsuz etkileyebilir. Toprağın suya hakim olması, bağışıklık sistemimizi, böbreklerimizi, boşaltım sistemimizi olumsuz etkileyebilir, kendimizi halsiz, isteksiz, enerjimiz düşük hissedebiliriz. Ya da mide ve safra ile ilgili problemler yaşayabiliriz. Öncelikle sıvı tüketimini arttırmamız, vücudumuzu susuz bırakmamamız gerekir. Aslında Ekim ayı genelinde bağışıklık sistemimizi güçlendirici gıdalara ve sıvı tüketimine özen göstermemiz gerekiyor.

Öküz burçları ise hem gün, hem de senenin burcu olan Keçi ile zıtlık yaşıyorlar. Ayrıca toprak cezası dediğimiz etki potansiyel olarak bu kişileri kazalara açık hale getiriyor. Özellikle dağlık ve açıklık alanlarda çalışanlar, riskli spor yapanlar, trafikte çok Zaman geçirenler , hızlı araba kullananlar bu potansiyeli aktif hale getiriyorlar. Öncelikle Öküz burçları olmak üzere Keçi ve Köpek burçları da toprak cezasından etkileniyor.

Yang Ağaç, Yin Ağaç günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Toprak elementi ile ve Keçi burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Uçan yıldızlara göre evlerin merkezinde ve Kuzeydoğu da bunaltıcı bir enerji olacak, Doğu ve Güneybatı yönlerinde güzel enerjiler var.

Zıt günler önemli etkinlikler için uygun değildir.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri toprak olacaklar. Çevreleri geniş olan bu kişilerin aile içerisinde uyumsuzluklar yaşamaları mümkün. Kış ve ilkbahar mevsiminde toprak enerjisi azalacağı için daha dengeli olabilirler, bu sebeple serin ortamlar, siyah, yeşil, mavi ve turkuaz renkleri onları dengeler.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir