Günlük Burç Yorumları

9 Ekim 2015 – Yang Toprak AT

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Toprak AT – 9 Ekim 2015

FARE burçlarına ZIT GÜN
AT burçları endişe, kızgınlık ve iletişim sorunları yaşayabilirler.
KEÇİ, KÖPEK, KAPLAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 23-01.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. At (Ateş ) üzerinde Toprak. 5 elementin birbirini üretim prensibine göre Ateş toprağı destekliyor, Köpek ayı toprak elementi olduğu için, bugün ateşin de desteği ile toprak kuvvetli olacak.

Köpek, At ve Kaplanlar Ateş uyumunda, Kaplan burçları bu uyumdan en çok etkilenen burç olacak. Yaşam enerjisi, sevgi, aşk ve canlılığı temsil eden Ateş, Kaplan burçlarına bugün ayrı bir hareket kazandıracak. Tabii Ateş elementi çok fazla olan Kaplanlarda bu durum, saldırganlık, kışkırtıcılık, çabuk sinirlenmek gibi yan etkiler gösterebilir.

Ay boyunca etkili olacak Toprak Cezası yine etkisini sürdürüyor. Toprağın kuvvetli olacağı ama Köpekle zıt olan Ejderha saatinde (07-09.00) arasında dağlık ve geniş toprak alanlar, yollar risk taşıyor.

Yang Ağaç, Yin Ağaç günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Toprak elementi ve At burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre; Nişanlanma, evlenme, yeni eğitime başlamak, baraj inşaatı, seyahat, ev tamiri, yeni işe başlamak, yeni inşaata başlamak, taşınmak, mayalama, açılış ve imza atmak için uygun bir gün.

Uçan yıldızlara göre Bu ay boyunca Güneydoğu yönüne dikkat etmemiz lazım, Güneybatı ve Doğu yönleri ise bereketli olacak.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri kuvvetli toprak olacak. Serin ve kuru ortamlarda daha iyi hissedecekler. Toprak dengesizliği yaşadıkları zaman, içine kapanık, endişeli, çok düşünen, aşırı dindar, evden çıkmayan bireyler haline gelebilirler. Aktif olmaları, sosyal olmaları gerekir.
Doğum gününden gelen bazı avantajları olacak. Örneğin, büyükannelerinin desteğini alacaklar ve hayatları boyunca yardım edenleri olacak, sanata ve estetiğe yetenekleri olacak, akademik yıldızları sayesinde ilgi duydukları konular üzerinde eğitim imkanları olacak ve Erdem ( karizma ) yıldızı sayesinde toplum içerisinde çabuk kabul edilen kişiler olacaklar. İnsanları kontrol etmek isteyecekler ve peşlerinden gelen, onlara güvenen kişiler de çok olacak.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir