8 Ekim 2015 – Yin Ateş YILAN

8 Ekim 2015 – Yin Ateş YILAN

8 Ekim 2015 – Yin Ateş YILAN 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Ateş YILAN – 8 Ekim 2015

DOMUZ burçlarına ZIT GÜN
MAYMUN, ÖKÜZ, HOROZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 21-23.00 arası

Bugün ay değişiyor. Çin Takvimine göre 8 Ekim – 8 Kasım KÖPEK ayı olarak kabul ediliyor. Blogdaki ‘Ekim KÖPEK Ayı’ adlı yazımı henüz okumadıysanız, okumanızı tavsiye ederim.

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. Yılan (Ateş ) üzerinde Ateş. Hem gökten, hem de yerden aldığımız Ateş etkisi, senenin ve ayın toprak etkisini arttıracak. Yin Ateş, patlamaları, yangınları, suikastleri ve aniden sinirlenerek parlamayı temsil eder. Bu gün ateşin bu yönünü ve insanları nasıl etkileyebileceğini göreceğiz.

Ay boyunca etkili olacak Toprak Cezası en çok Öküz burçlarını etkileyecek. Ancak bugün Öküz burçları uyumlu burcu (yılan) ile birleşeceği için daha az etkilenecek.

Yang Su, Yin Su günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Ateş ile ve Yılan burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre; Nişanlanma, evlenme, açılış, imza atma, yeni eğitim, baraj inşaa etmek, taşınmak, Feng Shui uygulaması, ev tamiri, yeni inşaat, mayalama için uygun bir gün
Seyahat etmek, saç kestirmek önerilmiyor

Uçan yıldızlara göre Bu ay boyunca Güneydoğu yönüne dikkat etmemiz lazım, Güneybatı yönü ise bereketli olacak.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Yin Ateş. Köpek ayının bu ilk gününde doğan bebekler arkadaş canlısı, rekabete açık, iyi eğitimli kişiler olacak, profil olarak eğitmenlik için uygunlar. Erdem yıldızları Ayın enerjisinden gelecek, bu özellik onları toplumda kolaylıkla kabul edilen bireyler yapacak.