18 Eylül 2015 – Yin Ateş HOROZ

18 Eylül 2015 – Yin Ateş HOROZ

18 Eylül 2015 – Yin Ateş HOROZ 700 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Ateş HOROZ (metal) – 18 Eylül 2015

Tavşan burçlarına zıt gün
Horoz burçları kendi burçları etkili olduğunda gerginlik, iletişim problemleri yaşayabilirler.
Ejderha, Öküz ve Yılan burçlarına uyum var
Zıt saatler: 05-07.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Horoz (metal) üzerinde Yin Ateş günü. Tıpkı dün gibi ateş ve metal uyumsuzluğu bugün de etkili olacak. Aradaki fark, Yang elementlerle Yin elementlerin doğaları. Ateş elementinin Yin hali Yang halinden daha değişken. Yang ateş bir güneş gibi heryeri aydınlatmaya çalışırken, Yin ateş titrek mum ateşini temsil eder. Daha dengesizdir ve bir anı bir anını tutmaz. Yin ateş patlamaları, suikastleri temsil etmektedir. Yin metal de küçük metal aletleri temsil eder. Bu iki element bir araya geldiğinde münferit çatışmalar, suikastler, bıçak gibi kesici metal aletlerle yaralanmalar yaşanabilir.
Diğer yandan günün burcu ve ayın burcu HOROZ, kendisi ile pek anlaşamaz. Bu özellik 12 Çin burcundan sadece dördünde var. ( Ejderha, At, Horoz, Domuz ) Horoz burçları kendi burcu etkili olduğu için Eylül ayı boyunca “kişisel ceza” yaşıyorlar. Kişisel ceza; endişe, yanlış anlaşılma, stres ya da gereksiz gayret sarf etmek ama yol alamamak gibi kişide bedensel veya duygusal anlamda yorgunluk yaşatabilir. Bugün ise Horoz senesinde, ayında, gününde ya da saatinde doğanlar, hem ayda, hem de günde Horoz burcu olması sebebiyle bu zıtlığı biraz daha kuvvetli hissedebilirler.

Burcunuzu öğrenmek için BaZi Hesaplayıcısına tıklayın.

Bugün 2015 Almanağına göre temizlik işleri için uygun gün.
Alışveriş, açılış, para harcamak, imza atmak ve saç kestirmek için uygun gün değil.

En sorunlu yön ; Güneydoğu

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri Yin Ateş ; Çok duygusal, öfkesini biriktirir ve hemen patlamaz, ama patladıklarında tehlikeli olabilirler, sinirli ve endişeli olabilirler. Duyguları tarafından yönetilen insanlar. TIPKI BIR MUM ATEŞİ GİBİ
Yin Ateş, Beyin ve kalbi temsil eder

Bugün doğan bebekler doğum haritalarında görünen sembolik yıldızlarla hayatlarında özel kalitelere sahip olacaklar. Örneğin
Koruyucu Melek, Horoz (hem günden, hem aydan) iki tane yardımcı melek var. Yardımcı meleklerinin 4 sütunlarında olması hayatları boyunca diğer insanlardan ve özellikle anneleri ve eşleri tarafından destek alacaklarını gösteriyor.
Akademik Yıldız, Horoz. Eğitim ve eğitmenlikte başarılı olabilirler. Eğitim hayatları sorunsuz.
Sanat yıldızı Keçi, sanata yatkın olacaklar
Yin ateş beyni ve kalbi temsil eder.