19 Eylül 2015 – Yang Toprak KÖPEK

19 Eylül 2015 – Yang Toprak KÖPEK

19 Eylül 2015 – Yang Toprak KÖPEK 373 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yang Toprak KÖPEK (Toprak) – 19 Eylül 2015

Ejderha burçlarına zıt gün
Öküz, Keçi ve Köpek burçları kuvvetli toprak enerjisinden etkileniyorlar.
Tavşan, At ve Kaplan burçlarına uyum var
Zıt saatler: 07-09.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Köpek (toprak) üzerinde Yang Toprak günü. Gün boyunca toprak enerjisi kuvvetli olacak. Yang toprak mideyi temsil eder. Bu kuvvetli toprak enerjisi, doğum haritasında çok toprak elementi olanların mide ile ilgili sağlık problemleri yaşamalarına sebep olabilir.
Diğer yandan En çok Öküz burçlarının etkileneceği toprak cezası, bazılarımız için geniş toprak alanlarda yapılan sporları, dağ sporlarını, hızlı araba kullanmayı, riskli hale getiriyor.
Doğum haritasında saat, ay, gün veya sene sütunlarında Öküz, Keçi ve Köpek olan kişiler toprak cezasından etkilenecekler. İletişim problemleri, endişeli olma, kızgınlık gibi negatif duyguları yoğun hissedebilirler. Günlük zıtlıklar özellikle ayakları etkilediği için, düz yolda ayakları takılıp düşebilirler.

Burcunuzu öğrenmek için BaZi Hesaplayıcısına tıklayın. Bu linke ana sayfadan da ulaşabilirsiniz.

Bugün 2015 Almanağına göre ödül vermek, saç kestirmek, temizlik işleri, seyahat, yeni işe başlamak, bitki ekmek için uygun gün.

Toprağı kazmak, ev satın almak için uygun gün değil.

En sorunlu yön ; Doğu
En bereketli yön, Kuzey, Güneybatı

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri Yang Toprak; Yaratıcı, istikrarlı, ayağı yere sağlam basan insanlar. Spontane olamazlar, biraz ağır karar verirler. BİR DAĞ GİBİ

Yang Toprak mide ve göğüsü temsil eder.

Bugün doğan bebeklerin çok önemli bir özellikleri var. Bu özelliğin adına FAI KONG deniliyor. sadece; Yang Toprak Köpek, Yang Metal Köpek, Yang Toprak Ejderha ve Yang Metal Ejderha günü doğanlar Fai Kong özelliğine sahiptirler. Çok güçlü bir yaşamsal güdüleri vardır, asla geri çekilmezler, kazanmaya odaklı olurlar.
Yang Toprak gününde doğanlar için KEÇİ yardımcı melektir. Bugün doğacak bebekler büyükannelerinden çok destek görecekler.