20 Eylül 2015 – Yin Toprak DOMUZ

20 Eylül 2015 – Yin Toprak DOMUZ

20 Eylül 2015 – Yin Toprak DOMUZ 500 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Toprak DOMUZ (Su) – 20 Eylül 2015

Yılan burçlarına zıt gün
Domuz burçları için stres, yanlış anlaşılmalar, bile bile lades
Kaplan, Keçi ve Tavşan burçlarına uyum var
Zıt saatler: 09-11.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Domuz (su) üzerinde Yin Toprak günü. 5 elementin birbirini üretim ve tüketim prensibine göre toprak suya hakim olur. Bu iki element arasında çatışma ilişkisi bulunmaktadır. Bu çatışma sonucunda toprak ve su ile ilgili kazalar, sorunlar, doğa olayları yaşanması mümkün. Örneğin toprak alanların su içerisinde kalması gibi.

Kendi burçları ile iyi anlaşamayan Domuz burçlarının bugün kişisel ceza günleri olacak. Kişisel cezayı şöyle açıklayabilirim; bazı şartlar oluştuğunda, bazı burçlar bir araya geldiği zaman ortaya çıkan durum. Domuz burçları, kendi burcu etkili olduğu zaman bir tür akıl tutulması yaşayabilirler, unutkanlıkla aynı işi defalarca yapmak zorunda kalabilirler, bile bile kendilerine eziyet olacak işlerin sorumluluğunu alabilirler ve tabi ki kendilerini ifade etme konusunda sorun yaşayabilirler.

Burcunuzu öğrenmek için ana sayfada BaZi Hesaplayıcısına tıklayın.

Bugün 2015 Almanağına göre dikiş/nakış işleri, açılış, rapor hazırlamak, imza atmak, seyahat, para biriktirmek, ve ticaret için uygun gün.

Ödül vermek ve yeni iş için uygun gün değil.

En sorunlu yön ; Doğu
En bereketli yön, Kuzey, Güneybatı

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri Yin Toprak; karizmatik, huzurlu, dengeli, özverili, entellektüel. KEYIFLI BIR BAHÇE GİBİ

Yin Toprak pankreas ve karnı temsil eder.

Bugün doğan bebeklerin en önemli özellikleri öne çıkardıkları güç/otorite faktörü olacak. Sert görüntüleri ile ileriki yıllarda yönetici veya politikacı olmaya aday bebekler doğacak bugün. Hatta bazıları şiddete eğimli bile olabilir. Bunun olmaması için çok iyi eğitim görmeleri ve bu eğilimlerini sporla ve başka egzersizlerle yüceltmeleri gerekebilir.

Aydaki Horoz burcu akademik yıldızları, eğitime yatkın olacaklar. 23-01.00 arasında ya da 15-17.00 arası doğanların yardımcı melekleri olacak.

Kırmızı ve toprak tonları, sıcak ortamlar onları dengeleyecek.