2 Kasım 2015 – Yang Su AT

2 Kasım 2015 – Yang Su AT

2 Kasım 2015 – Yang Su AT 700 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Su AT – 2 Kasım 2015

FARE burçlarına ZIT gün
AT burçları için kişisel endişe, stres, iletişim sorunları
KEÇİ, KÖPEK, KAPLAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 23-01.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. At (Ateş) üzerinde SU.
5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre su ateşi söndürür. Bu iki element arasında kontrol ya da yıkım ilişkisi var. Bunun sonucu olarak gün içerisinde Ateş ve su ile ilişkili kazalar yaşanabilir. Aşırı yağışlardan dolayı su baskınları olabileceği gibi, suyun toprağı yok etmesi, erezyon tehlikesi ve denizde yangın ihtimali olabilir. Bugün gelen enerjiler hem zıtlık, hem de uyum içeriyor. Yang Su ayın enerjisi Yang Ateşle zıt, AT, KÖPEKLE yarım ateş uyumu oluşturuyor. Uyum, adı gibi olsa da yine de herkese yaramıyor. Eğer ateş elementi ile aranız iyi değilse bu elementle yaşanan zıtlık sizi de etkileyebilir,
Yang Su AT insanı neşeli, eğlendiricidir. Hareketi sever, kendini fazla önemser. Zıtlıklar içerisinde uyumu yaşarlar. Partnerlerini kendilerine zıt kişiliklerden seçerler.

Yang Toprak ve Yin Toprak gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer At Burcu ve Ateş elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre Güneydoğu yönü senelik, aylık ve günlük olarak, 2-5-5 ile çok olumsuz enerjiler geliyor. Bunun bir anlamı da evrensel olarak yaşanacak olumsuzluklar bu yönden yaşanacak. Evlerimiz bu yönünde metal ve su ile önlem almamız gerekiyor. Senelik ve aylık düzenleme yapanlar ekstra bir şey yapmalarına gerek yok. Kuzeyde de hastalık yıldızı 2 etkili olacak. Kuzeydoğu, Batı, Güneybatı yönleri ise bereketli.

Yang Su vücudumuzda mesane ve bacakları temsil ediyor.

Bugün nişanlanma, evlenme, ödüllendirme, ev tamiri, Bebek bekleyenler için niyet etme, baraj inşaatı, imza atma, yeni eğitime başlamak, yeni işe başlamak için uygun

Su borusu, kanalizasyon tamiri, Deniz seyahati için uygun değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri su, 4 sütunlarında başka su ve suyu destekleyen metal yok. Bu yüzden extra zayıf su olmaları yüksek ihtimal. Lideri takip eden bu insanlar olgunluk dönemlerine kadar kendilerine bir yada daha fazla rol model seçebilirler. Bu rol modeller iyi ya da kötü yönde onları yönlendirebilir. Ancak ileri yaşlarında kendi yollarını seçme özgüvenine sahip olacaklardır.