4 Ekim 2015 – Yin Su ÖKÜZ

4 Ekim 2015 – Yin Su ÖKÜZ

4 Ekim 2015 – Yin Su ÖKÜZ 300 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Su ÖKÜZ – 4 Ekim 2015

KEÇİ burçlarına zıt gün
KEÇİ, KÖPEK burçları toprak cezasından etkilenebilirler
FARE, YILAN ve HOROZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 13-15.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Öküz (toprak) üzerinde su günü. 5 elementin birbirini üretim ve tüketim prensibine göre toprak suyu kontrol eder, bu iki elementin arasında çatışma var. Öküz senenin burcu Keçi ile zıtlık yaşıyor ve aynı anda Keçi ile bir araya geldiğinde toprak elementi olumsuz çalışabiliyor. Ancak bu olumsuzluğu dengeleyen HOROZ (ayın burcu) Öküz ile yarım metal uyumu oluşturacak. Çünkü burçlar öncelikle uyumlarına gidiyorlar. Yine de toprak enerjisi zayıf olacağından yer kayması, göçük gibi olaylar gözlemlenebilir.

Yang Toprak, Yin Toprak günlerinde doğanların bugün para enerjisi etkili olacak. Para kaybı ya da kazanç; Öküz burcu ile ve su elementi ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre aşağıdaki etkinlikleri destekliyor.
Ev tamiri, yeni inşaat, temel atmak, Bebek için niyet etmek, ev düzenlemek, imza atmak, seyahat, ticaret, yeni iş, taşınmak, evcil hayvan edinmek
Nişanlanmak, evlenmek, ev satın almak için uygun gün değil.

Uçan yıldızların dağılımında Doğu yönüne aylık ve günlük 5 ve 2 geliyor. Senelik 1 yıldızının yanına gelen 5 ve 2 yıldızları Doğu yönünden su ile ilgili olumsuz bir olay yaşanabilir diyor.
Kuzey ve Güneybatı ise bereketli olacak.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri; Yin Su; Mütevazı, sabırlı, kavga sevmez Yin su insanları esnektirler ve her yana nüfus edebilirler. Zararsız görüntüleri yanıltabilir. Yapacakları sizi şaşırtabilir.
Bugün doğan bebekler oldukça yetenekli olacaklar. İyi eğitim alırlarsa sahne ve gösteri sanatlarında başarılı olabilirler. Eğitim Onlar için özgürlükler ve kurallar arasında dengeyi bulmalarını sağlayacak.