Günlük Burç Yorumları

5 Ekim 2015 – Yang Ağaç KAPLAN

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yang Ağaç KAPLAN – 5 Ekim 2015

MAYMUN burçlarına ZIT GÜN
DOMUZ, AT, KÖPEK burçlarına uyum var
Zıt saatler: 15-17.00 arası

Bugün Çin Takvimine göre Kaplan (ağaç) üzerinde ağaç günü. Ağaç üzerinde ağaç ile günün enerjisi birbirini desteklerken, ayın metal etkisine kafa tutuyor. Her ne kadar metal mevsiminde olsak da gökten aldığımız ağaç etkisini azımsamamak lazım. Metal ve ağaç ile ilişkili kazalar, küçük ev kazaları yaşanabilir.

Yang Metal, Yin Metal günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Ağaç ile ve Kaplan burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre kontrol günü. Kontrol güç ve statü demek. Bugün kariyeriniz ile ilgili olumlu adımlar atabilirsiniz ve bu attığınız adımlar güzel sonuçlar getirebilir. Özellikle toprak ve Ateş gününde doğanları daha ilgilendirir.

Uçan yıldızlara göre Doğu ve Güney yönleri iyi değil. Kuzey ve Kuzeydoğu yönü bereketli.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri; Yang Ağaç; İnatçı, prensip sahibi, kuralcı ve dürüst insanlar.
Bugün doğan bebeklerin etrafında çok arkadaşı olacak, bu kadar çok arkadaş çevresi içerisinde Erdem Yıldızı onlara toplum içerisinde çabuk kabul edilen karizmatik olmalarını sağlıyor.
4 sütunlarında Keçi, yardımcı insanları temsil ediyor. Hem büyükanne den destek görecekler, hem de hayatları boyunca yardım eden insanlar açısından şanslı olacaklar.a
Arkadaşın çok olması onları eş seçiminde zorlayabilir.
Güç, statü, kurallar, otorite…bu konuları sosyal çevre kontrolünde kullanmaları gerekebilir.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir