6 Ekim 2015 – Yin Ağaç TAVŞAN

6 Ekim 2015 – Yin Ağaç TAVŞAN

6 Ekim 2015 – Yin Ağaç TAVŞAN 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yin Ağaç TAVŞAN – 6 Ekim 2015

HOROZ burçlarına ZIT GÜN
FARE burçları kişisel eziyet, endişe yaşayabilirler.
KÖPEK, KEÇİ, DOMUZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 17-19.00 arası

Bugün de Ağaç enerjisi devam ediyor. Çin Takvimine göre Tavşan (ağaç) üzerinde ağaç günü. Ağaç üzerinde ağaç ile günün enerjisi birbirini desteklerken, ayın metal etkisi ağaç ile zıt. Bunun haricinde bugün ayın Burcu Horoz ile zıt gün. Tavşanla Horozun zıtlığı, ağaç-metal zıtlığıdır. Ağaç, vücudumuzda eklem kemikleri, omurga, karaciğer ve boyunu temsil eder, metal ise kesici aletleri, solunum organlarımız cilt, akciğerleri temsil ediyor. Bildiğiniz gibi, metal ağacı keser, bunun sonucu, araba kazaları, düşme sonucu kemik kırılması, ince kemiklerde incinmeler, ciltle ve solunumla ilgili sağlık sorunları yaşanabilir. Ayrıca ağaç-metal çatışması çevre kirlenmesi ile ilgili doğal ya da insan eliyle gerçekleşen olumsuz olaylara da neden olabilir.

Yang Metal, Yin Metal günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Ağaç ile ve Horoz burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre zıtlık günü. Ayın son 2 günü ve enerjiler iyice zayıfladı, zıt günler, önemli etkinlikleri desteklemiyor. Eksik işleri tamamlamak daha uygun görünüyor.

Uçan yıldızlara göre Güneydoğu yönü iyi değil. Kuzeydoğu yönü bereketli.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Elementleri; Yin Ağaç; Uyumlu, uzlaşmacı, esnek, değişen ortamlara uyum sağlar.
Bugün doğan bebeklerin etrafında çok arkadaşı olacak, bu arkadaşlar kendi gibi, onları destekleyen omuzunu sıvazlayan cinsten arkadaşlar. Bir yandan çok iyi, özellikle insan yönetimindeki becerileri onlara avantaj sağlarken diğer yandan eş seçerken zorlanmalarına neden olabilir. Çevresinin etkisinde kolaylıkla kalabilecek bu kişilerin etki altında kalmadan denge içinde yaşamaları için öz disiplin, otorite ve kuralları içselleştirmeleri gerekir. Aksi halde düzenli bir iş yaparken çok zorlanabilirler.
4 sütunlarında birbirine zıt iki burç eşleri ve anneleri arasında kalacaklarını gösterir.