Günlük Burç Yorumları

7 Ekim 2015 – Yang Ateş EJDERHA

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ağaç HOROZ
GÜN Yang Ateş EJDERHA – 7 Ekim 2015

KÖPEK burçlarına zıt gün
EJDERHA burçları kişisel eziyet, endişe yaşayabilirler.
HOROZ, MAYMUN, FARE burçlarına uyum var
Zıt saatler: 19-21.00 arası

Bugün Ejderha (toprak) üzerinde Ateş enerjisi etkili. 5 elementin birbirini üretim/ tüketim prensibine göre Ateş toprağı besleyen bir elementtir. Bu iki element arasında birbirini destekleyen bir ilişki var. Bir diğer uyum ise burçlar arasında, Horoz ile Ejderha uyumu. Ay sonunda enerjilerin zayıf olsa da yine de olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir gün olacak.
Ejderhalar, kendi burçları etkili olduğunda mutlu olmadıklarından, stres, endişe kaynaklı kendilerine zarar verebilirler.

Yang Su, Yin Su günlerinde doğanların bugün para günü. Para kaybı ya da kazanç; Ateş ile ve Ejderha burcu ile 4 sütunlu kader haritanızda yaşadığınız uyum veya zıtlık ilişkisine göre değişebilir.

Bugün 2015 Almanağına göre; Para biriktirmek, bitki ekmek, evcil hayvan edinmek ve mayalama işleri için uygun
Baraj inşaasına başlamak, saç kestirmek, ev tamiri için uygun değil.

Uçan yıldızlara göre evlerin merkezlerindeki bunaltıcı enerji, kavga ve tartışmalara neden olabilir. Güney yönünde ise yangın potansiyeli var. Mutfaklarınız bu yönde ise ocak ve elektrikli aletlere, prizlere dikkat etmek gerekir.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Yang Ateş. Mevsimsel etki Ateş elementini desteklemiyor, zira sonbaharın bitimindeyiz. Bu sebeple biraz üşümeye meyilli, sıcak ortamlardan hoşlanan, insanı seven ama içine kapanık olabilen kişiler olacaklar. En çok kendi elementleri ile denge sağlayacakları için, kırmızı, sıcak ve aydınlık ortamlar, eğlence, hareket onları olumlu yönde etkileyecek.
Yang Ateş, öncelikle ince bağırsak ve omuzu ve ayrıca kalp ve kan dolaşımını temsil edeceğinden, bu organlarla ilgili sağlık sorunları yaşayabilirler.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir