5 Kasım 2015 – Yin Ağaç HOROZ

5 Kasım 2015 – Yin Ağaç HOROZ

5 Kasım 2015 – Yin Ağaç HOROZ 300 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Ağaç HOROZ – 5 Kasım 2015

TAVŞAN burçlarına ZIT gün
HOROZ burçları için kişisel endişe, stres ve iletişim problemleri
EJDERHA, ÖKÜZ, YILAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 05-07.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. HOROZ (Metal) üzerinde Ağaç. Bugünün elementleri de tıpkı dün gibi metal ve ağaç zıtlığından etkileniyor. Ancak elementler Yin kalitede olduğu için etkileri de daha yumuşak. Yine de metal ve ağaç ile ilgili kazaların yaşanma potansiyeli bulunmakta. Özellikle Yin metal bıçak gibi kesici aletleri temsil ettiği için küçük ev kazalarına dikkatinizi çekmek isterim.

Evlerimizin Güneydoğu yönünde ay boyunca mevcut olan olumsuz enerji, bugün yine hastalık yıldızının gelmesiyle etkisini arttıracak. Özellikle evdeki yaşlı kadınları etkileyecek bu Yıldız için ay boyunca 6 metal para, ya da su ile önlem almıştık. Bugün bu enerji daha aktif olacak.

Horoz burçları bugün yine bir Horoz günü olması sebebiyle gergin olacaklar. Malum kendi burçları ile bir arada rahat etmiyorlar.

Yang Metal ve Yin Metal gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Horoz burcu ve metal elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre evlerin güneydoğu yönlerindeki olumsuzluk dışında Batı yönü de sorunlu, bu iki yönü bugün daha az kullanmaya çalışın. Tabi mecburiyetler dışında, bu durumda ise metal ve su ile önlemimizi almamız bu enerjiyi zayıflatır. Güneybatı, Kuzey ve Doğu yönü ise bereketli yönler olacak.

Yang Ağaç vücudumuzda karaciğer, boyun ve omurgayı temsil ediyor.

Bugün göz tedavisi, akapunktur tedavisi yaptırmak ve yeni başlangıçlar için uygun bir gün değil.
12 gün kuralına göre kapanış günü. Eksik kalan işlerinizi tamamlamaya çalışmanız tavsiye edilir.