6 Kasım 2015 – Yang Ateş KÖPEK

6 Kasım 2015 – Yang Ateş KÖPEK

6 Kasım 2015 – Yang Ateş KÖPEK 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Ateş KÖPEK – 6 Kasım 2015

EJDERHA burçlarına ZIT gün
ÖKÜZ, KEÇİ, KÖPEK burçları sağlık sorunları yaşayabilir ve kazaya açık potansiyelleri bulunmaktadır.
TAVŞAN, KAPLAN, AT burçlarına uyum var
Zıt saatler: 07-09.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. KÖPEK (Toprak) üzerinde Ateş. Bu iki element birbirini üreten dengede bulunmaktadır ve uyumludur. Dikkat ettiyseniz, günün elementleri, ayın elementiyle birebir aynı. Bunun sonucu olarak yeni aya geçeceğimiz şu son günlerde kuvvetli bir toprak enerjisinin etkisi altında olacağız.
Bundan en çok EJDERHA ve ÖKÜZ burçları etkilenebilir.
Zıt günlerde çeşitli kazalara açık olabileceğimiz gibi aynı zamanda iletişim problemleri de yaşamamız mümkündür. Ejderha ve Köpek zıtlığı, bu burçların toprak elementi olması sebebiyle yollarda ve toprakla ilgili alanlarda yaşanabilir. Dağlar, açık toprak alanlar ve uzun yollar riskli olabilir. Özellikle Ejderha, Öküz, Keçi burçları etkilenebilir.
Yang Ateş ise gökyüzünden aldığımız etki, samimi, sevgi dolu Yang Ateş, insanların duygularını pozitif yönde etkileyecek.

Yang Su ve Yin Su gününde doğanlar için bugün para günü. Üstelik hem aydan hem de günden Yang Ateş elementi etkili olacak. Eğer Köpek burcu ve toprak elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre evlerin merkezinde hastalıklara sebep olan 2 yıldızı etkili olacak.
İyi yönler Güneybatı ve Doğu yönleri olacak.

Yang Ağaç vücudumuzda ince bağırsak ve omuzu temsil ediyor.

Nişanlanma, evlenme, taşınma, ev temizliği, dikiş dikme, temel atma, evcil hayvan edinme, seyahat etme, yeni işe başlama ve Bebek bekleyenlerin niyet etmeleri için uygun bir gün.
Yeni inşaata başlamak, ev tamiri için uygun bir gün değil. Özellikle mutfak tadilatına bugün başlamak önerilmiyor.