10 Kasım 2015-Yang Metal KAPLAN

10 Kasım 2015-Yang Metal KAPLAN

10 Kasım 2015-Yang Metal KAPLAN 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ateş DOMUZ
GÜN Yang Metal KAPLAN – 10 Kasım 2015

MAYMUN burçlarına ZIT gün
DOMUZ, AT, KÖPEK burçlarına uyum var
Zıt saatler: 15-17.00 arası

Bugün Çin takvimine göre KAPLAN(ağaç) üzerinde METAL / Yang METAL KAPLAN günü. 5 elementin birbiriyle ilişkisine göre metal, ağaca saldırır. Bu iki element arasında zıtlık bulunmaktadır. Bu zıtlık, hareketi ve kazaları beraberinde getirebilir. Kaplan bir seyahat yıldızı olduğu için potansiyel kazaların daha çok insanların seyahat ederken yaşanacağını öngörebiliriz.

Münferit olabilecek olumsuz olayların dışında aslında Kaplan burcu ayın burcu Domuz ile en iyi anlaşan burç olduğu için, Kasım ayının en şanslı burcu ve etkili olduğu güne de olumlu enerjiler taşıyor.

Yang Ateş ve Yin Ateş gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Kaplan burcu ve ağaç elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre dikkatlerimizi GÜNEY yönüne çekmek istiyorum. Bu yönde yangın riski var. Kuzeybatı yönü ise günün bereketli yönü.

Yang Metal vücudumuzda kolon ve göbek deliğini temsil ediyor.

2015 Almanağına göre bugün nişanlanmak, evlenmek, seyahat etmek, tadilat, yeni işe başlamak, yeni inşaata başlamak, taşınmak, dikiş nakış, temel atmak, mayalama yapmak, açılış yapmak, imza atmak, evcil hayvan edinmek için uygun bir gün

Bugün doğan bebeklerin elementleri Yang metal, kış mevsiminde metal zayıflama sürecine girdiği için destek istiyor. Hayatlarının ilk 25 yılında özellikle burçları Keçi tarafından çok destek görecekler. En büyük destek ise Büyükanneleri tarafından olacak. İyi eğitim almaları, bilgi, onlar için adeta en değerli  besin yerine geçiyor. Ne kadar çok eğitim o kadar çok başarı ve maddi imkan getirebilir.