12 Kasım 2015 – Yang Su EJDERHA

12 Kasım 2015 – Yang Su EJDERHA

12 Kasım 2015 – Yang Su EJDERHA 700 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ateş DOMUZ
GÜN Yang Su EJDERHA – 11 Kasım 2015

KÖPEK burçlarına ZIT gün
EJDERHA burçlarına kişisel endişe, iletişim problemleri
HOROZ, FARE, MAYMUN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 19-21.00 arası

Bugün Çin takvimine göre EJDERHA (toprak) üzerinde SU / Yang SU EJDERHA günündeyiz. 5 elementin birbiriyle ilişkisine göre toprak suya saldırır. Bu iki element arasında zıtlık olması gerekir. Ancak Ejderha burcu toprak grubu olmasına ramen su deposu olarak bilinir. Diğer bir deyişle Ejderha, üstten gelen su ile birleştiği zaman suyun enerjisini arttırır. Aydan gelen domuz burcuyla birlikte bugün su enerjisi kuvvetli olacaktır. Su taşkınları, seller, aşırı yağmurlar ve suyun dengeden çıkması ile ilgili haberleri gün içerisinde duyabiliriz.

Ejderha Burcu kendi burcu etkili olduğu zaman çok rahat etmiyor. Huzursuz ve endişeli olabiliyor. Örneğin Ejderha gününde doğdunuz, bugün eşinizle ya da iş partnerinizle zıtlık yaşayabilirsiniz. Kendi kendinize kalmanız, ve olabiliyorsa önemli etkinliklerinizi ertelemeniz daha iyi olabilir.

Yang Toprak ve Yin Toprak gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Ejderha burcu ve toprak elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre bugün merkez ve güneybatı yönleri olumsuz ve bunaltıcı bir enerjinin etkisi altında olacak. Kuzeydoğu yönü ise bereketli

Yang Su vücudumuzda mesane ve bacakları temsil ediyor.

2015 Almanağına göre bugün rapor hazırlamak, saç kestirmek, dikiş/nakış yapmak, avlanmak için uygun.

Deniz yolculukları, taşınmak, yeni işe başlamak için uygun değil