Günlük Burç Yorumları

13 Kasım 2015-Yang Su YILAN

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ateş DOMUZ
GÜN Yin Su YILAN – 13 Kasım 2015

DOMUZ burçlarına ZIT
MAYMUN, HOROZ, ÖKÜZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 21-23.00 arası

Bugün Çin takvimine göre YILAN (ateş) üzerinde SU / Yin SU YILAN günündeyiz. 5 elementin birbiriyle ilişkisine göre su, ateşe saldırır. Bugün ayın burcuna göre zıt gün. Sadece ayın Burcu değil, aynı zamanda ayın göksel enerjisi ile birebir zıt. Yani Yin Ateş/ Yin Su ile zıt, DOMUZ, YILAN ile zıt ve tüm zıt günlerde olduğu gibi önemli etkinlikleri desteklemiyor.

Yılanla Domuzun/ Ateşle suyun zıtlığı sonucu ateşli hastalıklar, yüksek tansiyon, kalp ve kan ile ilgili sorunlar, yangın ve sel riski, tartışma ve toplumsal hareketler tetiklenir. 2013 senesi boyunca etkili olan Yin Su YILAN, yaz aylarında, ateşin en kuvvetli olduğu dönemde EBOLA virüsü için uygun zemin oluşturmuş ve virüsün tekrar ortaya çıkmasına neden olmuştu. 2013 senesinde merkezde 5 yıldızı vardı. Tabi sadece bir gün içinde zıtlık bu kadar etkili olmayabilir. Ancak Yin Ateş’le Yin su zıtlığı önemli sonuçlar doğurabilir.

Yang Toprak ve Yin Toprak gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer YILAN burcu ve ateş elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre bugün güneybatı yönü senelik bereket yıldızı 9 un yanına 2 nin yani hastalık enerjisinin gelmesi ile yangın riskini ve hastalıkları tetikliyordu. Günlük olarak 1 su yıldızı, denizde yangın riski, böbrek rahatsızlığı, bağışıklık sistemi, gözler ile ilgili problemleri tetikleyebilir. Bugün en bereketli yön KUZEY yönü olacak.

Yin Su vücudumuzda böbrek ve ayakları temsil ediyor.

2015 Almanağına göre bugün yıkım yapmak, toprağı kazmak, doktor ziyareti için uygun bir gün.
Nişanlanmak, evlenmek, tadilat, yeni inşaata başlamak için uygun değil.

Comments are closed.