Günlük Burç Yorumları

14 Kasım 2015-Yang Ağaç AT

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ateş DOMUZ
GÜN Yang Ağaç AT

FARE burçlarına ZIT
AT burçlarına kişisel stres, iletişim problemleri
KEÇİ, KAPLAN, KÖPEK burçlarına uyum var
Zıt saatler: 23-01.00 arası

Bugün Çin takvimine göre AT (ateş) üzerinde AĞAÇ / Yang Ağaç AT günündeyiz. 5 elementin birbiriyle ilişkisine göre ağaç ateşi besliyor, iki element arasında uyum var. Günün elementi Yang ağaç, mevsimden (kış mevsimi-su elementi) destek görüyor. Doğuda bir deyim var, kış geldiyse bahar kapıdadır. Çin Zodyakındaki 3 lü uyumlar, elementlerin doğduğu, en kuvvetli olduğu ve toprağa girdiği mevsimlere göre oluşuyor. Ağaç elementi Domuz Kasım ayında tekrar doğar, Mart Tavşan ayında en güçlü haline ulaşır ve Temmuz Keçi ayında toprağa girer. Bu yüzden Domuz-Tavşan-Keçi AĞAÇ UYUMU oluşturuyorlar. Bugün Ağaç elementi kuvvetli, bugün doğanlar kış ağacı oluyorlar. Çabuk üşüyen, soğuk sevmeyen bu kişilerin ateş ile dengeye girmeleri gerekiyor.

Yang Metal ve Yin Metal gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer At burcu ve ateş elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımına göre bugün senelik yıldız dağılımı etkili, merkezde tartışma yıldızı aynı zamanda fırtına trigramı, kuvvetli rüzgarlara dikkatimizi çekiyor. Batı ve Güneydoğu yönü olumsuz enerjilerden etkileniyor. Kuzey yönü ise çok güzel.

Yang Ağaç vücudumuzda başı temsil ediyor.

2015 Almanağına göre bugün nişanlanmak, evlenmek, tadilat, rapor hazırlamak, yeni inşaat, temel atmak, seyahat etmek, ev düzenlemek, yeni işe başlamak, taşınmak için uygun bir gün. Henüz yapmadıysanız bugün evinizi Kasım ayı enerjilerine göre Feng Shui uygulaması yapabilirsiniz.
Harcama yapmak, avlanmak ve balık tutmak için uygun değil

 

Comments are closed.