15 Kasım 2015-Yin Ağaç KEÇİ

15 Kasım 2015-Yin Ağaç KEÇİ

15 Kasım 2015-Yin Ağaç KEÇİ 300 301 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yin Ateş DOMUZ
GÜN Yin Ağaç KEÇİ – 15 Kasım 2015

ÖKÜZ burçlarına ZIT
AT, TAVŞAN, DOMUZ burçlarına uyum var
Zıt saatler: 01-03.00 arası

Bugün Çin takvimine göre KEÇİ (toprak) üzerinde AĞAÇ / Yin Ağaç KEÇİ günündeyiz. 5 elementin birbiriyle ilişkisine göre ağaç toprağı kontrol eder. Dolayısıyla bu iki element çatışma halindedir. Ancak ayın burcu DOMUZ, KEÇİ ile yarım ağaç uyumu oluşturuyor. Yer burçları arasındaki uyum, çatışma enerjisini zayıflatıyor. Çünkü burçlar öncelikle uyumu tercih ediyorlar. Bugün herşeyin uyum içinde olduğu uğurlu bir gün olacak. Doğuda, evlilik günü olarak böyle bir günü seçenlerin hayırlı bir erkek evlada sahip olacaklarına inanılıyor. Bugünün en şanslı burçları ise TAVŞAN burçları olacak.

Doğum haritalarında ağaç elementi kuvvetli olanlar için ağaç uyumu fazla gelebilir. Ağaç büyümeyi, gelişmeyi ve üretkenliği temsil ettiği için bu kişiler yaratıcılıkta zorlanabilirler. İnatçılık da cabası. Ayrıca ağaç enerjisi artacağı için, mide ile ilgili problemler yaşamanız da mümkün. Böyle bir durumda hiç zorlamamak ve biraz dinlenmek çok daha akıllıca olacaktır. Ayrıca çok gerekmedikçe ağızdan ilaç almanızı da önermiyoruz. Bugün mideye ve safra kesesine fazla yük bindirmeyin.

Yang Metal ve Yin Metal gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Keçi burcu ve toprak elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan Yıldızların dağılımı ise günlük güzel enerjileri destekler cinsten değil. Merkezde aylık 5 yıldızının yanına 2 geliyor ve meydanları, “orta” diye adlandırılan yerleri, coğrafi olarak merkezi bölgeleri ve evlerin merkezini olumsuz etkiliyor. Aylık düzenleme olarak merkezlere rüzgar çanı veya durgun su koymamız gerekiyordu. Bugüne kadar bu önlemi almadıysanız, bugün mutlaka uygulamanızı öneririm.

Yin Ağaç vücudumuzda karaciğer ve boyunu temsil ediyor.

2015 Almanağına göre bugün nişanlanmak, evlenmek, tadilat, yeni inşaata başlamak, açılış yapmak, bebek için niyet etmek iyi.
Seyahat etmek, taşınmak için uygun değil. Bugün ayrıca bitki ekimi için de uygun değil