Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2015 – Yang Su MAYMUN

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Su MAYMUN – 23 Ekim 2015

KAPLAN burçlarına ZIT gün
YILAN, EJDERHA, FARE burçlarına uyum var
Zıt saatler: 03-05.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. MAYMUN (metal) üzerinde Su. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre metal suyu besler. Aralarında anne-çocuk ilişkisi vardır. Dolayısıyla bugün su elementi daha kuvvetli. Kuvvetli yağmurları tetikleyebilir. Göksel enerjilerden Yang su ile Yang Ateş birbiriyle zıt.

Su Maymunları, kibar ve samimi, söz cambazı, hayatı keyifle yaşayan insanlar. Bazen bütçelerinin üstüne çıkmak pahasına lüks yaşayabilirler.

Yang Toprak ve Yin Toprak gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Maymun Burcu ve Su elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan yıldızların dağılımına göre Batı ve Kuzeybatı yönlerinde çok güzel enerjiler olacak.

Almanağa göre bugün açılış günü.
Ev tamiri, yeni inşaat, ev satın almak, yeni eğitim, açılış, seyahat, para toplamak, yeni işe başlamak, taşınmak, saç kestirmek, dikiş nakış işleri için uygun gün.

Deniz yolculukları, evlilik ve imza atmak için uygun değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebekler mevsimden destek alamadıkları için zayıf su elementi olarak doğacaklar. Zayıf su için kaynak çok önemlidir, kaynak (eğitim, anne, ev, bakım, destek) olmazsa 4 sütunlu kader haritalarında görünen güç elementleri çok kuvvetli olduğundan, bu güç onlara zarar verebilir. Özgüven eksikliği olan , içe kapanık kişiler olabilirler. Eğitim ise bu güce referans olur ve kişinin aşırı güçlü yapısını zayıflatır. Kaynak olmazsa otorite sorunları ve hukuksal sorunlar yaşayabilirler. Bugün doğan bebekler ayrıca ticarete yetenekleri olan, sanata ve estetiğe düşkün olacaklar.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir