Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2015 – Yang Ağaç KÖPEK

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Ağaç KÖPEK – 25 Ekim 2015

EJDERHA burçlarına ZIT gün
KEÇİ, ÖKÜZ, KÖPEK burçları kuvvetli toprak enerjisinden etkilenebilir.
KÖPEK, AT, KAPLAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 07-09.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. KÖPEK (toprak) üzerinde AĞAÇ. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre ağaç toprağı kontrol eder. Aralarında çatışma enerjisi vardır. Ağaçlar ne kadar çok ise toprak o kadar azalır. Bu da günün enerjisini etkileyecektir. Ağaç Köpekleri yaratıcı zekasını tam olarak kullanmaz, her daim uyanık, doğuştan koruyucudurlar. Fiziksel güç göstermenin yanı sıra biraz da kişisel gelişime zaman ayırmaları gerekir.
Yang Ağacın inatçı, prensip sahibi ve kolay kolay değişmeyen, esnek olmayan bir doğası vardır. Doğru bildiğinden var geçmez, direnir. Bugün insanlar inatçı ve fikirleri için direnen bir yapı sergileyebilirler. Yang Ağaç genç insanları da temsil ediyor. Meydanlar, açık alanlarda, potansiyel olarak çatışma enerjisi olacak, merkezde bulunan 5 yıldızı ise coğrafi olarak merkezi ya da “orta” bölgelerde talihsiz olaylara işaret ediyor.
Ekim ayının genelini etkileyen toprak cezası, ÖKÜZ, KEÇİ ve KÖPEK senesinde, ayında, gününde ve hatta saatinde doğanların haritaları ile etkileşime giriyor. Bu kişiler günü sakin geçirmeli, zor sporlar, hızlı araba kullanmak gibi riskli seçimler kötü sonuçlar getirebilir.
Kişisel haritanızda hangi burçların olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Yang Metal ve Yin Metal gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Köpek Burcu ve Ağaç elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan yıldızların dağılımına göre merkezde 5 yıldızı var. Toplumsal olayları daha çok merkezdeki enerji etkilediği için açık alanlar, dağlık bölgeler ve merkezi yerlerde potansiyel olarak olumsuz bir enerji var. Kuzeydoğu ve Güney yönlerinde güzel enerjiler olacak.

Almanağa göre bugün önemli etkinlikleri desteklemiyor.
Dikkatli ve temkinli olmak iyi.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri ağaç, ancak günün elementinden başka ayın ve senenin elementleri ağacı yoran, zayıflatan toprak ve ateşle çevrilmiş. Bu kişiler yetenekli ama hırslı, rekabete açık olacaklar. Hırslarına yenik düşmeleri, prensiplerinden uzaklaşmaları kendilerine zarar verebilir. Dengede tutmak için çevresinin sesine de kulak vermeleri, hatta sosyal çevrelerini güçlü tutmaları gerekecektir. Fikir almak çoğu zaman insanları yanlış işlerden koruyabilir.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir