26 Ekim 2015 – Yin Ağaç DOMUZ

26 Ekim 2015 – Yin Ağaç DOMUZ

26 Ekim 2015 – Yin Ağaç DOMUZ 700 500 Aysun Sezgin

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yin Ağaç DOMUZ – 26 Ekim 2015

YILAN burçlarına ZIT gün
DOMUZ burçları için kişisel endişe, stres ve iletişim problemleri
KAPLAN, KEÇİ, TAVŞAN burçlarına uyum var
Zıt saatler: 09-11.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. DOMUZ (su) üzerinde AĞAÇ. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre su, ağacı besler. Bu iki element arasında birbirini besleyen, destekleyen ilişki vardır. Yin ağaç, uyumlu, esnek, uzlaşan özelliği ile i bugün davranışlarımızı etkiliyecek. Elementler arasında uyum var.
Ağaç Domuzu seyahat etmeyi sever ve hatta çok iyi bir seyahat partneri olur. Domuz, bir seyahat yıldızıdır, senenin burcu Keçi ve Tavşanla ağaç uyumu oluşturur ve bu burcun sahipleri ile uyumu yakalar. Örneğin 4 sütununda Tavşan, Keçi olanlar için bugünün enerjisi uyumu oluşturuyor.

Yang Metal ve Yin Metal gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Domuz Burcu ve Su elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan yıldızların dağılımına göre 5 yıldızı Kuzeybatıda ve en bereketli yön ise Güney olacak.

Almanağa göre bugün önemli etkinlikleri desteklemiyor.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri ağaç.
Yin ağaç insanları esnek, narin, el işlerine becerisi olan, ortama kolay uyum sağlayabilen mütevazı kişiler.
Ağaç enerjisi günden destek alacak, ancak mevsimden (aydan) destek almıyor. Dolayısı ile kuvvetli değil. Bugün doğan bebeklerin kendi elementi ağaç ve besleyen elementi su ile desteklenmeleri gerekiyor. Su ve ağaç; Kış ve ilkbahar mevsimlerini , siyah, yeşil ve mavi tonlarını, soğuk ve serin ortamları temsil ediyor. Eğitim, prensipler ve düşünceler, doğru düşünebilmek, ya da düşünerek hareket etmek gerekiyor. Dışa dönük ve arkadaş yönetiminde iyi olan bu kişiler için sosyal olmak da önemli.