27 Ekim 2015 – Yang Ateş FARE

27 Ekim 2015 – Yang Ateş FARE

27 Ekim 2015 – Yang Ateş FARE 500 500 tca

SENE Yin Ağaç KEÇİ
AY Yang Ateş KÖPEK
GÜN Yang Ateş FARE – 27 Ekim 2015

AT burçlarına ZIT gün
TAVŞAN burçlarının stres ve endişe yaşamaları ve kendi kendilerine eziyet etmeleri mümkün.
ÖKÜZ, MAYMUN, EJDERHA burçlarına uyum var
Zıt saatler: 11-13.00 arası

Bugün Çin Takviminde iki element ile tanımlanıyor. FARE (su) üzerinde Ateş. 5 elementin birbirlerini üretim ilişkisine göre su, ateşi söndürür. Bu iki element arasında çatışma vardır. Bu durum, Batı Astrolojisinde Ayla Güneş’in zıtlığına benzetilebilir. Birbirine zıt iki enerji aynı anda bir araya geldiği zaman değişim yaşanır. Söz konusu iki element Ateş ve su olduğu için Bu elementlerin etkili olduğu kazalar ve talihsiz olaylarıda göz ardı etmemek gerekir.

Yang Ateş bir güneş gibi çevresini hep aydınlık vermeye çalışır. Sıcakkanlı ve sevecendir. Ateş Fareleri paraya önem veren ve hırslı kişiliklerinin zararını yine kendilerinde görürler ve erdemli olmanın bazen para kazanmaktan daha önemli olduğunu öğrenmeleri gerekir.
Yang Ateş vücudumuzda omuz ve bağırsakları temsil eder. Bu ay çevremde çok fazla omuz ağrısından şikayet edene rastladım belki algıda seçici olduğum için daha çok karşıma çıkmış da olabilir. Ayın enerjisi de Yang Ateş olduğu için omuz ağrısı çekenler çoğaltabilir.

Yang Su ve Yin Su gününde doğanlar için bugün para günü. Eğer Fare Burcu ve Su elementi iyi elementinizse finansal kazanç yaşayabilirsiniz.

Uçan yıldızların dağılımına göre Güneydoğu ve Batı yönlerinde insanları bunaltan enerjiler var. Güneybatı ve Kuzey ve Doğu yönleri bereketli.

Almanağa göre bugün nişanlanmak, evlenmek, açılış yapmak, bebek bekleyenler için niyet etmek, imza atmak, seyahat etmek, yeni işe başlamak, kazı yapmak, rapor hazırlamak için uygun gün.
Deniz yolculuğu, balık tutmak ve taşınmak için uygun değil.

BUGÜN DOĞAN BEBEKLER

Bugün doğan bebeklerin kişisel elementleri Ateş. Çok sıcak kanlı, sevgi dolu, içleri dışlarında Yang Ateş insanları duygularını biriktirmez, kinci değildir. Bir GÜNEŞE benzerler. Ancak Ateş elementi mevsimden çok destek almadığı için zayıf. Destek için ağaç enerjisi ve kendi elementleri olan Ateş enerjisi gerekir. Bu da sıcak ve ılık havalar, ilkbahar, yaz mevsimleri, kırmızı, pembe, mavi, yeşil, turkuaz renklerini temsil ediyor.
Çevreleri tarafından kolay kabul gören, karizmatik ve yardım edenleri açısından şanslı olacaklar.